• Numer oferty PH687819
 • Liczba wyświetleń 67
Udostępnij

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie 49 m2 w centrum Starego Miasta, położone na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.
Mieszkanie jest bardzo ciepłe i jasne.

Składa się z:
dwóch pokoi (17,79 m2 oraz 12,3 m2 ), korytarza ( 7,85 m2 ), kuchni ( 8,7 m2 – bardzo jasna ) łazienki ( 3,23 m2 ).
Dodatkowo do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 8 m2.
W mieszkaniu w ciągu ostatnich 5 lat została wymieniona stolarka okienna i drzwiowa.
Na podłogach parkiet. Mieszkanie do remontu. Idealne pod wynajem krótkoterminowy. 
Budynek posiada odnowioną elewację wraz z ociepleniem wykonaną w 2017r.
Mieszkanie posiada centralne ogrzewanie z miasta, instalacje gazową, ciepła woda – Junkers.
Miesięczny czynsz to ok. 600zł. Mieszkanie posiada balkon. 
W najbliższym czasie (do końca 2024r) mają zacząć się prace nad wymianą instalacji gazowej oraz w następnej kolejności remont klatek schodowych. Również planowane wykonanie ogrodzenia podwórza oraz umieszczenie szlabanów. 

Mieszkanie własnościowe – odrębna własność wraz z gruntem przynależnym pod budynkiem, nie zadłużone. Mieszkanie idealnie skomunikowane z resztą trójmiasta, 8 minut pieszo na przystanek tramwajowy i autobusowy ( dworzec główny PKP i SKM ).
W pobliżu znajdują się wszystkie atrakcje starego miasta. W najbliższym sąsiedztwie sklepy, banki, Galeria Madison, przychodnia, kościoły.

Zapraszam na prezentację!
Klaudia Toczyńska
Numer oferty: PH901774

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Klaudia Toczyńska

  • Aktywne oferty: 21

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.