• Numer oferty PE02457
 • Liczba wyświetleń 546
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 6 dni

219 000 zł

5 475 zł/m² | Rata już od 1 166 zł miesięcznie

Gdańsk, Śródmieście, Długie Ogrody

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Śródmieście
 • Ulica Długie Ogrody
 • Piętro 2/10
 • Pokoje 2
 • Balkon/taras
 • Piwnica
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1960
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Powierzchnia całkowita 40.6 m²

Opis nieruchomości

Klient Kupujący nie płaci prowizji – koszty pośrednictwa pokrywa tylko Klient Sprzedający.

2 pokojowe mieszkanie świetnie zlokalizowane przy ulicy Długie Ogrody z widokiem na starówkę. Mieszkanie, w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu miasta. W pobliżu linia tramwajowa oraz autobusowa, zapewniająca idealny dojazd do głównych dróg trójmiasta. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa w pobliżu sklepy (Lidl, Biedronka), przychodnie, szkoły, przedszkola, kościół. Świetna okazja zakupu pod inwestycję, wynajem całoroczny ułatwi fakt, że nieruchomość jest zlokalizowana w sąsiedztwie Akademii Muzycznej. Mieszkanie bardzo słoneczne, co zapewnia oszczędność w okresie zimowym za ogrzewanie. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi (16 m2 i 8m2) , jasnej kuchni (6 m2),łazienki (3 m2) oraz przedpokoju (5 m2) Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Sam budynek jest zadbany i na bieżąco odnawiany, ostatnio zostały wymienione obie windy.Czynsz wynosi 350 złotych miesięcznie. Zapraszam do oglądania nieruchomości. Opiekun oferty – Łukasz Stańczuk tel. 535 478 100.

Współpracując z nami otrzymujesz gwarancje najniższej ceny na rynku! Jeśli znajdziesz korzystniejszą ofertę, zgłoś się do nas, a zaprezentujemy Ci jeszcze niższą cenę.

Więcej podobnych ofert na www.pepperhouse.pl

Zapraszam na naszego bloga: www.blog.pepperhouse.pl

RozwińZwiń

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agata Kościelak

  • Aktywne oferty: 10
  • Gwarancja sprzedaży: 168
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.