• Numer oferty PH924445
 • Liczba wyświetleń 1255
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 35 dni

300 000 zł

7 351 zł/m² | Rata już od 1 597 zł miesięcznie

Gdańsk, Siedlce, Zakopiańska

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Siedlce
 • Ulica Zakopiańska
 • Rodzaj zabudowy Blok mieszkalny
 • Piętro 2/7
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Piwnica
 • Winda
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1959
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 1
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 40.81 m²

Opis nieruchomości

!!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE  W PEPPER HOUSE !!!

ATUTY:
– spokojna okolica,
– pełna baza handlowo- usługowa,
– doskonała komunikacja,
– wysokie pomieszczenia 2,8 h ,
– duże możliwości aranżacyjne,
– blisko centrum Gdańska.

NIERUCHOMOŚĆ:
Mieszkanie o powierzchni 40,81 m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku 7- piętrowym z windą. W skład nieruchomości wchodzi: przestronny słoneczny salon (26,6 m2) z wyjściem na balkon (4,5m2) , osobna kuchnia z oknem (6,5 m2), łazienka z wanną i oknem (3,6m2) oraz przestronny przedpokój (4,11).
Na podłodze w salonie parkiet.
Ponad standardowa wysokość w nieruchomości (2,8 h).
Do lokalu przynależy duża piwnica (4,8 m2).
Przed nieruchomością dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

 
Nieruchomość  dająca ogromne możliwości aranżacyjne.
Gotowa do samodzielnego zamieszkania jak i doskonała inwestycja pod najem (długo i krótko terminowy- 3 lata na bookingu).
Ogrzewanie miejskiej, ciepła woda na dziś z bojlera elektrycznego (w trakcie podłączania pod ciepła wodę z miasta).

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się przy ulicy Zakopiańskiej w gdańskiej dzielnicy Siedlce. 
2 min. spacerem do parku Bema,
3 min. spacerem do przystanku tramwajowego
14 min. spacerem do centrum Gdańska.
W okolicy dużo sklepów, markety, szkoła podstawowa, fryzjer, kwiaciarnia oraz inne usługi.

Czynsz wraz z funduszem remontowym, wodą i zaliczką na ogrzewanie kształtuje się w wysokości ok 420 zł plus opłata za gaz- 30 zł plus prąd – od zużycia.

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z zaleceniami WHO. Istnieje także możliwość prezentacji online.
Nieruchomość sprawdzona pod kątem prawnym.

Serdecznie polecam nieruchomość i zapraszam na prezentację!
Numer oferty: PH924445 , Agata Kościelak

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agata Kościelak

  • Aktywne oferty: 10
  • Gwarancja sprzedaży: 168
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.