• Numer oferty PH888045
 • Liczba wyświetleń 94
Udostępnij

Opis nieruchomości

!! TYLKO U NAS !!
!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE !!

ATUTY:
– nowoczesne budownictwo, 
– prywatny ogródek ,
– bliskość komunikacji, 
– bogate zaplecze handlowo-usługowe, 
– wysoki standard wykończenia,
– 15 min do plaży.

CHARAKTERYSTYKA:

Mieszkanie o powierzchni 40,93m2 znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, wybudowanego przez cenionego Trójmiejskiego dewelopera ROBYG.

Lokal mieszkalny składa się z:
– salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na ogródek,
– przytulnej, jasnej sypialni, 
– ustawnej łazienki z prysznicem typu walk-in,

Dodatkowym atutem jest ogródek o powierzchni 21,00 m2, pozwalający na relaks w przydomowym zaciszu.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 3,14m2 oraz miejsce parkingowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 50 000zł).

Opłaty miesięczne: 750zł/miesiąc

LOKALIZACJA:

Bliskość piaszczystych plaż i pięknego parku Reagana oraz parku im. Jana Pawła II w bliskim sąsiedztwie bez wątpienia sprzyja uprawianiu sportu i rekreacji. Dzielnica Przymorze słynie przede wszystkim z bliskości komunikacyjnej co znaczenie ułatwia przemieszczanie się nie tylko po Gdańsku ale również ułatwia dotarcie do Sopotu czy Gdyni. Najbliższy przystanek tramwajowy z komfortowym połączeniem z resztą miasta, znajduje się 6 min pieszo od nieruchomości. Blisko do przedszkoli, szkół ale również do prestiżowego Uniwersytetu Gdańskiego. Na terenie Przymorza liczne sklepy, kino, siłownie, punkty usługowe i gastronomiczne.

Zapraszam na prezentację już dziś!
Barbara Krężelewska
Nr oferty: PH888045

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Barbara Krężelewska

  • Aktywne oferty: 32
  • Gwarancja sprzedaży: 90
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.