• Numer oferty PH985171
 • Liczba wyświetleń 1149
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 49 dni

1 500 zł / miesięcznie

Gdańsk, Oliwa, Wita Stwosza

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Oliwa
 • Ulica Wita Stwosza
 • Rodzaj zabudowy Kamienica
 • Piętro 3/3
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1955
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Powierzchnia całkowita 37 m²

Opis nieruchomości

ATUTY:
– doskonała lokalizacja,
– pełna baza handlowo- usługowa w pobliżu,
– wyposażone i umeblowane,
– wyremontowane,
– blisko Parku Oliwskiego.

Nieruchomość:
Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m2 znajduje się na 3 piętrzę, w budynku 3- piętrowym, który został wybudowany w 1955r. Kamienica została wyremontowana i odnowiona. Mieszkanie również zostało wyremontowane i odświeżone w ostatnim czasie. Posiada pełne umeblowanie i wyposażenie. 

NAJEM  na okres 12 miesięcy,
KAUCJA ZWROTNA  w kwocie 2200 PLN.
 

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się przy ulicy Wita Stwosza w gdańskiej dzielnicy Oliwa. W pobliżu znajdują się sklepy, markety, siłownia, restauracje i inne udogodnienia. 

100 m do najbliższego przystanku tramwajowego,
5 min spacerem do Oliwa Business Centre,
6 min spacerem do Parku Oliwskiego,
11 min spacerem do kompleksu Uniwersytetu Gdańskiego.

Do ceny najmu należy doliczyć opłatę administracyjną, która kształtuję się na poziomie 500 zł/ m-c. Mieszkanie nie jest wyposażone w Internet.

Zapraszam na prezentację!
Numer oferty: PH985171
Bogusław Czeczotko

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Bogusław Czeczotko

 • Gwarancja sprzedaży: 137
Przejdź do profilu

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

  Liczba Klientów:

  1 934

  Sprzedanych nieruchomości za:

  406 mln zł

  Odbytych spotkań:

  12 367

  Nasi doradcy:

  65

  Kwota udzielonych kredytów:

  240 mln zł

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.