• Numer oferty 2065/4111/OMS
 • Liczba wyświetleń 1458
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 57 dni

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !

Bardzo dobrze utrzymane mieszkanie, w zacisznej części Gdańskiej Moreny, przy ulicy Myczkowskiego. 2 lata temu przeprowadzono remont , z wymianą instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Lokal usytuowany na ostatnim z 4 pięter, na którym są tylko 2 mieszkania, co zdecydowanie podnosi współczynnik ciszy i spokoju. Blok z 1990 roku, po procesie termoizolacji i remoncie dachu.
W najbliższym sąsiedztwie w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, dzięki czemu dzielnica jest bardzo niezależna. W niedalekiej odległości przystanki autobusowe, połączenia m.in. z Wrzeszczem, Śródmieściem, Ujeściskiem czy Chełmem. Dodatkowo na Morenie powstaje linia kolei metropolitalnej i trakcja tramwajowa, co znacznie podniesie atrakcyjność dzielnicy i możliwości komunikacyjne.

Mieszkanie składa się z: salonu (21,8) z wyjściem na balkon w terakocie, pokoju (10,5) z zabudową, pokoju (10,2) z zabudową, jadalni z otwartą kuchnią (15,6), łazienki (3,3), WC (1), przedpokoju (10,3) z zabudową. Podwójna ekspozycja, pn-wsch. i pd-zach. świetnie nasłonecznia i rozjaśnia przestrzeń, korzystnie wpływając na wysokośc rachunków. Na podłogach terakota i bardzo dobrze utrzymany, bukowy parkiet. Czynsz miesięczny wynosi około 650 zł.(zaliczka na C.O. wodę i gaz) plus prąd. Właściciele regularnie otrzymują zwroty za C.O. po rozliczeniu sezonu grzewczego. C.O. opomiarowane.
Do mieszkania przynależy duża piwnica (6,24), plus suszarnia do wspólnego użytku mieszkańców. Lokal daje olbrzymi wachlarz możliwości. Z tytułu świetnej lokalizacji, dużej popularności dzielnicy, jak i korzystnego rozkładu pomieszczeń, idealne pod wynajem i czerpanie regularnych zysków, również wygodne lokum dla rodziny z dziećmi.

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania ! Opiekun oferty – Michał Łuczkowski. Nr oferty: 2065/4111/OMS

Tylko u nas GWARANCJA najniższej ceny dzięki:
– okazyjnej cenie nieruchomości
– usługom finansowym Pepper House
– preferencyjnej stawce u Notariusza

Tylko u nas GWARANCJA bezpieczeństwa dzięki:
– obsłudze prawnej Kancelarii Koprowski Gąsior Gierzyńska Ludwichowska
– nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 6884)
– polisie OC Pośrednika na kwotę 1 000 000 PLN w PZU SA
– ubezpieczeniu kupowanej nieruchomości (szczegóły na naszej stronie).

Więcej zdjęć, zdjęcia w dużym formacie, rzuty, filmy i dodatkowe informacje: www.pepperhouse.pl
Wejdź już dziś i wyślij zapytanie bezpośrednio do opiekuna oferty.

RozwińZwiń

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agata Kościelak

  • Aktywne oferty: 10
  • Gwarancja sprzedaży: 168
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.