• Numer oferty PH408185
 • Liczba wyświetleń 1028
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 33 dni

2 000 zł / miesięcznie

Gdańsk, Morena, Piecewska

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Morena
 • Ulica Piecewska
 • Rodzaj zabudowy Apartamentowiec
 • Piętro 12/17
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Ogródek
 • Winda
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2012
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 44.73 m²

Opis nieruchomości

!! TYLKO U NAS !!
!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!

ATUTY:
– cudowny widok,
– funkcjonalny układ nieruchomości,
– dwa osobne pokoje,
– komórka lokatorska,
– wysoki standard budynku,
– pełne infrastruktura handlowo – usługowa.

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się na Morenie jednej z bardziej pożądanych dzielnic Gdańska. Bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta- nieopodal przystanki autobusowe, tramwajowe a przede wszystkim kolej metropolitalna dzięki czemu łatwo i szybko przemieścimy się w dowolne miejsce trójmiejskiej aglomeracji.
W pobliżu w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa w tym CH Morena( kino, siłownia, sklepy) . Na terenie Moreny liczne punkty gastronomiczne, tereny rekreacyjne, place zabaw, przedszkola, szkoły podstawowe. Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi jak również ludzi aktywnych.

CHARAKTERYSTYKA:

Przestronny lokal o powierzchni 44,71 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, dużej łazienki z kabiną prysznicową oraz przestronnej garderoby w przedpokoju.

Niskie opłaty eksploatacyjne (średni czynsz ok 300 zł).
Do dyspozycji najemcy komórka lokatorska oraz możliwość wynajęcia naziemnego miejsca postojowego za szlabanem (50 zł/mc).

Nieruchomość usytuowana jest w nowoczesnym budynku na osiedlu Central Park, wykończonym w wysokim standardzie przez dewelopera Hossa.

Umowa najmu okazjonalnego.

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z zaleceniami WHO. Istnieje także możliwość prezentacji online.
Nieruchomość sprawdzona pod kątem prawnym.

Gorąco polecam nieruchomość i zapraszam do kontaktu.
Agata Kościelak, nr. oferty:PH408185.

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Agata Kościelak

 • Aktywne oferty: 10
 • Gwarancja sprzedaży: 168
Przejdź do profilu

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

  Liczba Klientów:

  1 934

  Sprzedanych nieruchomości za:

  406 mln zł

  Odbytych spotkań:

  12 367

  Nasi doradcy:

  65

  Kwota udzielonych kredytów:

  240 mln zł

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.