• Numer oferty PH362731
 • Liczba wyświetleń 1206
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 13 dni

597 000 zł

7 960 zł/m² | Rata już od 3 177 zł miesięcznie

Gdańsk, Morena, Królewskie Wzgórze

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Morena
 • Ulica Królewskie Wzgórze
 • Rodzaj zabudowy Blok mieszkalny
 • Piętro 3/3
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2011
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Powierzchnia całkowita 75 m²
 • Powierzchnia użytkowa 61.07 m²

Opis nieruchomości

Oferta dostępna w biurze Pepper House!

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! 

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– funkcjonalny rozkład
– wysoki standard wykończeń
– słoneczna ekspozycja
– zaadaptowana antresola!
– zabudowy stałe w cenie!
– doskonała lokalizacja w sercu rozwijającej się Moreny
– bogate zaplecze handlowo- usługowe w sąsiedztwie
– komfortowo skomunikowane

LOKALIZACJA:
Prezentowany lokal położony jest przy ul. Królewskie Wzgórze w dzielnicy Morena- jednej z bardziej pożądanych dzielnic Gdańska. Bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta- nieopodal znajdują się przystanki komunikacji miejskiej: autobusowy, kolei metropolitalnej czy tramwajowy. Autem w ciągu kliku minut można dojechać do obwodnicy Trójmiasta. Okolicę cechuje w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, znajduje się tam m.in.  CH Morena( kino, siłownia, sklepy, punkty gastronomiczne). Otoczenie bogate w liczne tereny rekreacyjne, place zabaw, przedszkola, szkoły podstawowe, przychodnia. Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi.

NIERUCHOMOŚĆ:
Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,07m2, całkowitej wynoszącej  75m2. Nieruchomość położona na 3. piętrze trzypiętrowego bloku z 2011 r (bez windy). Lokal składa się z 3 pokoi:

I POZIOM
– SALON z aneksem kuchennym 24 m2
– POKÓJ 10,17 m2
– ŁAZIENKA 3,68 m2
– HOL 8,64 m2
– BALKON 5,58 m2
II POZIOM
– ANTRESOLA otwarta przestrzeń sypialniano-biurowa 23,7 m2 (istnieje opcja wydzielenia 2 oddzielnych pomieszczeń)

Mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie z wykorzystaniem materiałów o wysokiej jakości. Na podłogach położone modne panele oraz terakotę. W cenie mieszkanie stałe zabudowy (kuchnia z AGD oraz szafy). Reszta do uzgodnienia. 

Nowe okna PCV na pierwszym poziomie, stolarka okienna na piętrze- drewniana.

Możliwość zakupy miejsca postojowego w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej (płatna dodatkowo 45 000 zł).

Zapraszam na prezentację!
Agata Kościelak
PH362731

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agata Kościelak

  • Aktywne oferty: 10
  • Gwarancja sprzedaży: 168
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.