• Numer oferty PH128616
 • Liczba wyświetleń 219
Udostępnij

Opis nieruchomości

! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !

Nowoczesny, dopiero co oddany do użytku, wykończony w wysokim standardzie, komfortowy apartament wybudowany przez znanego i cenionego dewelopera jakim jest Develia na  osiedlu Świętokrzyska Park. 

Na sprzedaż, dostępne od ręki, bardzo komfortowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie. 

ATUTY:
– bardzo wysoki standard wykończenia mieszkania, 
– nieruchomość w pełni wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty, 
– funkcjonalny rozkład pomieszczeń,
– słoneczna ekspozycja (południowy zachód),
– przestronny balkon (ponad 7 m2!),
– komórka lokatorska już w cenie, 
– zewnętrzne miejsce parkingowe, 
– wysokie przeszklenia dające poczucie dodatkowej przestrzeni,
– winda w budynku,
– bliskość Obwodnicy Trójmiejskiej
– pełna baza handlowo – usługowa w najbliższej okolicy,
– brak najbliższych sąsiadów ” za ścianą”.

NIERUCHOMOŚĆ:

Mieszkanie o powierzchni 72,14 m2 znajdujące się na ostatnim czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z windą z 2022r. wybudowanym przez znanego dewelopera jakim jest Develia.

Mieszkanie składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym (prawie 37 m2) z wyjściem na przestronny i słoneczny balkon, dwóch ustawnych sypialni (10,28m2 i 10,76m2), dużej łazienki  z wanną (4,89 m2), drugiej łazienki z kabiną prysznicową (3,27m2) oraz ustawnego korytarza (5,97m2).

Dzięki słonecznej ekspozycji mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (ok. 2,29 m2) oraz indywidualne naziemne miejsce postojowe za szlabanem.
Niski czynsz kształtuje się na poziomie ok. 350/ 400 zł.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość znajduje się przy ul. Niepołomickiej w dzielnicy Łostowice. Bliskość do Obwodnicy Trójmiejskiej umożliwia dogodny dojazd do każdej części Trójmiasta. Ponadto przystanki autobusowe zapewniają komunikację z miastem. W pobliżu pełne zaplecze handlowo – usługowe; markety, apteka, przychodnia, placówki edukacyjne. Okolica sąsiaduje z zielenią oraz malowniczym zbiornikiem retencyjnym, a tereny rekreacyjne sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu.

Nieruchomość gotowa do wydania.

Nieruchomość sprawdzona pod kątem prawnym. 

Zapraszam na prezentację już dziś!

Agata Kościelak
Nr oferty: PH 128616

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agata Kościelak

  • Aktywne oferty: 12
  • Gwarancja sprzedaży: 168
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.