• Numer oferty PH294490
 • Liczba wyświetleń 66
Udostępnij

Opis nieruchomości

! HOT OFERTA – TYLKO W PEPPER HOUSE !

Przestronne, urokliwe mieszkanie w sercu starego Jasienia! 

ATUTY NIERUCHOMOŚCI: 
– gotowe do wejścia!
– idealnie skomunikowane!
– funkcjonalny rozkład
– doskonale doświetlone
– duża ilość miejsca do przechowywania, 
– dużo terenów zielonych w okolicy, 
pełne zaplecze handlowo- usługowe
– wiele miejsc zabaw dla dzieci i spacerów

CHARAKTERYSTYKA:
Nieruchomość znajduje się przy ul. Blizbora na gdańskim Jasieniu. Trzypokojowe mieszkanie o wielkości 61,90m2 mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku.
Lokal składa się z:
– przestronnego salonu
– kuchni w aneksie, jadalni ze stołem i krzesłami, 
– przestrzennego przedpokoju, 
– sypialni, 
– łazienki z prysznicem, 
osobnego WC!

LOKALIZACJA
Lokalizacja jest niewątpliwym atutem tej nieruchomości. Położona przy popularnej Kartuskiej ulica Blizbora położona jest na „starym” Jasieniu, gdzie osiedla są bardziej kameralne, a ilość mieszkańców mniejsza niż na nowszych osiedlach. W okolicy jest duża szkoła podstawowa, żłobek, przedszkole. Pełne zaplecze handlowo- usługowe zawiera: supermarket Stokrotka, sklep mięsny, sklep rybny, fryzjer, barber, Rossmann, Żabka, a także niedaleko- siłownia. Za znajdującą się w pobliżu szkołą mieszczą się liczne tereny zielone ze ścieżkami dla spacerowiczów. W czasie kilku minut dojedziemy do trasy Armii Krajowej oraz Obwodnicy Trójmiejskiej. Ok. 5 minut samochodem dojedziemy do centrum handlowego Auchan, Leroy Merlin, Obi, Norauto przy ul. Szczęśliwej. 
Komunikacja miejska pozwala na szybkie przemieszczenie się do Wrzeszcza, skąd dojedziemy w każdy kąt Gdańska- autobusy 155, 168, oraz niedaleko przystanek PKM Jasień. 

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację!
Karolina Niewęgłowska
nr oferty PH294490

RozwińZwiń

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Karolina Niewęgłowska

  • Aktywne oferty: 20
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.