• Numer oferty PH324807
 • Liczba wyświetleń 47
Udostępnij

Opis nieruchomości

ATUTY: 

– bardzo dobra lokalizacja doskonale skomunikowana (4km do Gdańsk Śródmieście) 
– bardzo ładny widok na miasto
– duży balkon 
– wygodny układ pomieszczeń
– oddzielna kuchnia 

OPIS NIERUCHOMOŚCI: 

Na sprzedaż 3 – pokojowe mieszkanie na Chełmie o metrażu 66,2 m2. na 5 piętrze z 7. 
Budynek posiada windę, wybudowany został w 1985r, podpiwniczony, zarządzany przez spółdzielnię mieszkaniową. 
Składa się z:
– przestronnego salonu (21,7 m²) z wyjściem na duży słoneczny balkon
– dwóch pokoi (9.2 m² i 10,5 m²), kuchni (6,9 m²)
– łazienki
– ubikacji
– holu
– przedpokoju
– przynależącej do mieszkania piwnicy

Istnieje możliwość korzystania ze wspólnych pomieszczeń – zamknięty przedsionek współdzielony z dwoma mieszkaniami. 
Mieszkanie z potencjałem do adaptacji jako wynajem oddzielnych pokoi.
Czynsz wynosi ok. 800 zł (w tym zaliczki na ogrzewanie, wodę, gaz). Brak problemu z parkowaniem na ogólnodostępnych miejscach parkingowych obok budynku. 
Mieszkanie do remontu/ odświeżenia. 

LOKALIZACJA: 

Dzielnica Chełm jest położona w niedalekiej odległości od centrum Gdańska. Zaledwie 4km do Śródmieścia. W okolicy pełna infrastruktura usługowo-handlowa w okolicy: LIDL, Biedronka, Kaufland, Galeria CHEŁM, Pepco, Rossmann, szkoły, przedszkola, basen, placówki opieki zdrowotnej. Świetny dojazd komunikacją miejską. ( tramwaje, autobusy).

Zapraszam na prezentację!
Klaudia Toczyńska
PH324807

 

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Klaudia Toczyńska

  • Aktywne oferty: 21

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.