• Numer oferty PH448089
 • Liczba wyświetleń 1241
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 33 dni

319 000 zł

9 608 zł/m² | Rata już od 1 698 zł miesięcznie

Gdańsk, Chełm, Anny Jagiellonki

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Chełm
 • Ulica Anny Jagiellonki
 • Rodzaj zabudowy Blok mieszkalny
 • Pokoje 2
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Piwnica
 • Ogródek
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2004
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 33.2 m²

Opis nieruchomości

Oferta dostępna tylko w Pepper House !!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– ogródek indywidualny
– niskie koszty utrzymania nieruchomości
– parkowanie samochodów na terenie zamkniętym
– piwnica
– rolety antywłamaniowe

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,20 m2 położone na parterze trzypiętrowego bloku przy ulicy Anny Jagiellonki w świetnie zlokalizowanej dzielnicy Gdańsk Chełm.

Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz sypialni, łazienki i przedpokoju. Ponadto, z pokoju dziennego jest wyjście na ogródek. Mieszkanie posiada ekspozycję północno-wschodnią. Dużym atutem nieruchomości jest piwnica oraz rolety zewnętrzne.

Parkowanie pojazdów odbywa się na terenie zamkniętym.

W cenie mieszkania zostaje zabudowa kuchenna z AGD. We wszystkich pokojach okna PCV. Dodatkowo osiedle jest ogrodzone. Plac zabaw jest blisko od klatki, dzięki czemu miejsce dla zabawy z dziećmi mamy pod nosem. W okolicy dużo terenów zielonych idealnych do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Koszty utrzymania mieszkania kształtują się na niskim poziomie ok. 230 zł. Mieszanie wymaga nieznacznych nakładów finansowych.

Na osiedlu pełna infrastruktura handlowo-usługowa (sklepy osiedlowe, fryzjer, urząd pocztowy, przedszkola, szkoła podstawowa) i komunikacyjna tramwaje i autobusy. Dobry dojazd do miasta jak również do obwodnicy.

Zapraszam na prezentację.
Oferta nr PH448089
Bogusław Czeczotko

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Bogusław Czeczotko

  • Gwarancja sprzedaży: 137
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.