• Numer oferty PH300535
 • Liczba wyświetleń 349
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 65 dni

5 500 zł / miesięcznie

pomorskie, Władysławowo, Towarowa

Lokal do wynajęcia

 • Miejscowość Władysławowo
 • Ulica Towarowa
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Lokal komercyjny
Pomieszczenia
 • Powierzchnia całkowita 148 m²

Opis nieruchomości

Dwupoziomowy lokal usługowy na wynajem w samym centrum Władysławowa.

– bezpośrednio przy dworcu PKP
– duża witryna 
– bardzo dobry stan techniczny
– wejście bezpośrednio z ulicy
– świetnie widoczny

Lokal usługowy który z może spełniać funkcję handlową, biurową, gastronomiczną etc. – ta dowolność adaptacji na wybraną funkcję jest niewątpliwym atutem lokalu.

Poziom I składa się zdużej sali sprzedaży oraz niewielkiego zaplecza socjalnego z wc. Wejście do lokalu od ulicy (duża witryna), 
Poziom 0 z wejściem od ogrodu (duża witryna), obecnie zaaranżowane na część magazynową oraz dwa mieszkania dla pracowników sezonowych. 
Oba poziomy połączone kręconymi schodami wewnątrz lokalu.

Przed budynkiem około 35 m2 placu do wykorzystania (np. ma ogródek kawiarniany , można postawić namiot handlowy).
Za budynkiem plac (trawa) ogrodzony z możliwością zaparkowania aut lub stworzenia dodatkowej przestrzeni handlowej)

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Renata Kak - Szneider

 • Aktywne oferty: 62
 • Gwarancja sprzedaży: 82
Przejdź do profilu

  Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2020)

  Liczba Klientów:

  +15 tys.

  Liczba transakcji:

  +1,6 tys.

  Odbytych spotkań:

  +7 tys.

  Nasi doradcy:

  +55

  Udzielone kredyty:

  166 mln

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

  Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem