• Numer oferty PH145020
 • Liczba wyświetleń 377
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 234 dni

2 200 zł / miesięcznie

pomorskie, Władysławowo, Towarowa

Lokal do wynajęcia

 • Miejscowość Władysławowo
 • Ulica Towarowa
 • Piętro 1/1
 • Rok budowy 1980
 • Pokoje 3
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Lokal komercyjny
 • Rok budowy 1980
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Powierzchnia całkowita 72 m²

Opis nieruchomości

Na wynajem rewelacyjnie zlokalizowany lokal handlowo-usługowy z mozliwością prowadzenia usług lub biura w samym sercu Władysławowa.

– bezpośrednio przy dworcu PKP
– duża witryna z możliwością szyldu
– bardzo dobry stan techniczny
– do wydania od razu

Lokal usługowy, który z może spełniać funkcję handlową lub biurową, idealne miejsce dla Twojego biznesu. 

Lokal położony na I piętrze, z wejściem schodami bezpośrednio z zewnątrz. Niewątpliwym atutem jest duża widoczna witryna, z możliwością oklejenia reklamą lub zrobienia szyldu reklamowego.

Obecnie składa się z trzech głównych pomieszczeń, aneksu kuchennego oraz łazienki, ale dzięki ścianom działowym można dowolnie przearanżować układ i dostosować do swoich potrzeb, ściany cekolowane, na podłogach panele. Stan bardzo dobry. 

Lokal usytułowany w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP co powoduje że jest doskonale widoczny dla każdego przyjeżdżającego turysty.

Lokal sąsiaduje z innymi lokalami usługowymi, niewielkimi sklepami i biurami, co daje potencjalną bazę klientów. Poprzednio mieścił się w tym miejscu zakład kosmetyczny. Przed budynkiem miejsca parkingowe. 

Dostępny od zaraz. 

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Renata Kak - Szneider

 • Aktywne oferty: 62
 • Gwarancja sprzedaży: 82
Przejdź do profilu

  Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2020)

  Liczba Klientów:

  +15 tys.

  Liczba transakcji:

  +1,6 tys.

  Odbytych spotkań:

  +7 tys.

  Nasi doradcy:

  +55

  Udzielone kredyty:

  166 mln

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

  Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem