• Numer oferty PH561436
  • Liczba wyświetleń 413
Udostępnij

Opis nieruchomości

Wejście do domu prowadzi między ścianą garażu a ścianą dziedzińca. Wchodzimy do dużego przedsionka w którym zmieści się zabudowana garderoba. Latem można wchodzić przez drzwi balkonowe bezpośrednio do strefy kuchni. Z przeciwległego krańca kuchni wyjście do ogrodu. Salon bardzo jasny i słoneczny dzięki południowej ekspozycji oraz przeszkleniu na całą szerokość ściany. Kuchnia oddzielona od salonu ścianą z kominkiem, kompleksowo wyposażona. Dom bardzo wyraźnie podzielony na strefę dzienną dostępną dla mieszkańców i gości oraz na strefę nocną z sypialniami łazienką na górze dostępną wyłącznie dla mieszkańców. Cały dom to połączenie przestrzeni i prostoty.

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 1328 m2
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA DOMU: 224,2 m2
POWIERZCHNIA CAŁKOWITA : 288,9 m2

LOKALIZACJA: 22 km OD CENTRUM GDYNI, 20 km OD MOLO W SOPOCIE
Warzno to niewielka kaszubska wieś położona w województwie pomorskim niedaleko od Trójmiasta. W okolicy dwa jeziora: Truchomskie i Orzechowo, pola, łąki i lasy zachęcające do aktywnego wypoczynku. Zabudowa sąsiedztwa to pojedyncze budynki jednorodzinne w większości oddalone od siebie. Dom postawiony został na północnej części działki dzięki czemu cały ogród jest od południa. Z ogrodu rozpościera się piękny widok na okolicę.

CHARAKTERYSTYKA:
Dom został zaprojektowany specjalnie dla właścicieli przez znanego trójmiejskiego architekta. Jego wyjątkowa forma wyróżnia się na tle okolicznych domów jednorodzinnych.
Kompozycja architektoniczna opiera się na dynamicznym zestawieniu masywnej bryły kondygnacji górnej z przeszkloną obustronnie przestrzenią pokoju dziennego. Uzyskano wrażenie zawieszenia górnej bryły na prostopadłej części niższej oraz wydłużonej ścianie szczytowej. Dzięki zastosowaniu wolnostojących ścian zewnętrznych wytworzono między wejściem na działkę a częścią dzienną strefę buforową w postaci osłoniętego dziedzińca przed elewacją frontową. Wysunięcie muru w kierunku południowo-zachodnim stworzyło strefę prywatności w obrębie tarasu oraz osłoniło taras przed przeważającymi wiatrami.
Kolorystyka i detal utrzymane w surowym, minimalistycznym charakterze, w barwach bieli, grafitu i szarości. Obiekt przekryty dachem dwuspadowym w kolorze grafitowym.

WNĘTRZA: Wnętrza zostały wykończone z najwyższą starannością i konsekwencją. Na szczególną uwagę zasługują drzwi wewnętrzne bezościeżnicowe włoskiego producenta Lualdi Porta, armatura Zuccetti, przepiekne drewniane podłogi i ażurowe betonowe schody prowadzące na piętro.

POMIESZCZENIA:
PARTER:
SALON Z KUCHNIĄ: 64,5 m2
GABINET/POKÓJ DLA GOŚCI: 17 m2
ŁAZIENKA: 3,9 m2
HOL: 18,9 m2
PRALNIA Z KOTŁOWNIĄ: 7,9 m2
PRZEDSIONEK: 7,8 m2
GARAŻ: 21,2 m2
PIĘTRO
SYPIALNIA: 23,8 m2
SYPIALNIA: 17 m2
SYPIALNIA: 17,4 m2
ŁAZIENKA: 13 m2
KORYTARZ: 11,8 m2

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

* oznacza pola wymagane

Masz pytania? Skontaktuj się

Renata Kak - Szneider

  • Aktywne oferty: 28
Przejdź do profilu

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2017)

Liczba Klientów:

11 400

Ilość transakcji:

1 000

Odbytych spotkań:

12 000

Nasi doradcy:

50

Nasze oddziały:

2

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem