• Numer oferty PH744596
  • Liczba wyświetleń 54
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 40 dni

3 000 zł / miesięcznie

pomorskie, Sopot, Niepodległości

Lokal do wynajęcia

  • Miejscowość Sopot
  • Ulica Niepodległości
  • Pokoje 2
WięcejMniej
Opis
  • Rodzaj budynku Lokal komercyjny
Pomieszczenia
  • Liczba pokoi 2
  • Powierzchnia całkowita 52.8 m²
  • Powierzchnia użytkowa 52.8 m²

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 52 m2 w rewelacyjnej lokalizacji w Sopocie !

W najbliższym sąsiedztwie świetnie rozwinięta komunikacja miejska (SKM Sopot Wyścigi, autobusy itp) w odległości kilku minut spacerem.

Dzięki usytuowaniu i świetnie rozmieszczonych, aż 2 pomieszczeniach powierzchnia nadaje się pod wiele rodzajów działalności (gabinety lekarskie, obsługa firm, biura nieruchomości, centrum masażu, biura rachunkowe, fryzjer, usługi kosmetyczne ect.)

Obecnie lokal zaaranżowany na Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej

Miesięczny czynsz około 360zł + zużycie prądu wg licznika

Niewątpliwym atutem lokalu jest osobne wejście z ulicy oraz duże okna w głównym pomieszczeniu które w łatwy sposób zaaranżować jako darmową reklamę na przyszły biznes.

Gorąco polecam i zapraszam do oglądania lokalu.

Szczegóły:

Termin wydania – możliwy od zaraz lub indywidualnie ustalony

Opiekun oferty: Michał Grześkowiak

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Michał Grześkowiak

  • Aktywne oferty: 36
  • Gwarancja sprzedaży: 86
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 2/6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2018)

Liczba Klientów:

13 222

Ilość transakcji:

1 120

Odbytych spotkań:

1300

Nasi doradcy:

50

Nasze oddziały:

2

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem