• Numer oferty PH592586
 • Liczba wyświetleń 122
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 52 dni

1 500 zł / miesięcznie

pomorskie, Reda, Osadnicza

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Reda
 • Ulica Osadnicza
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2012
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2012
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Powierzchnia całkowita 38.8 m²

Opis nieruchomości

Na wynajem słoneczne i ciche mieszkanie w Redzie.

W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowo – usługowa. Dobra komunikacja z Gdańskiem Gdynią i Sopotem poprzez bliskość wjazdu na obwodnicę oraz przystanek SKM Reda.

Budynek wybudowany przez znanego dewelopera Semeko w 2012 roku.
Mieszkanie znajduję się przy cichej osiedlowej uliczce. Okna mieszkania nie są bezpośrednio skierowane na kolejny budynek. Wysoki parter.

Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z szafą w zabudowie oraz łazienki z kabiną prysznicową.

Mieszkanie wyremontowane, w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Wolne od ZARAZ!

Opłaty:
najem 1500 zł
kaucja 2000 zł
najem okazjonalny

Tanie w utrzymaniu czynsz kształtuje się na poziomie 140 zł/mieś latem.
W okresie zimowym należy dodać koszt ogrzewania miejskiego, ok 100 zł.

Zapraszam na prezentacje!
Izabela Szczęśniak

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Izabela Szczęśniak

 • Aktywne oferty: 19
 • Gwarancja sprzedaży: 42
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2018)

Liczba Klientów:

13 222

Ilość transakcji:

1 120

Odbytych spotkań:

1300

Nasi doradcy:

50

Nasze oddziały:

2

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem