• Numer oferty PH275270
 • Liczba wyświetleń 53
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m2 znajdujące się na parterze budynku z 2012r.

W skład wchodzi salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon, sypialnia oraz łazienka.
Lokal w dobrym stanie, zadbany z wyposażeniem AGD (pralka, zmywarka, okap, płyta indukcyjna, lodówka).

Liczne miejsca postojowe ogólnodostępne.

Warunki Wynajmu:

– koszty najmu 1350 zł
– kaucja 1350zł płatna w dniu podpisania umowy
– energia wg indywidualnego zużycia.
– średnia wysokość czynszu ok 350 zł
– jednorazowa opłata dla biura

Lokal dostępny od zaraz!

Ogrzewanie miejskie.

Lokal dobrze skomunikowany, przystanek po drugiej stronie ulicy. Samochodem możemy bardzo szybko przedostać się do całego Trójmiasta oraz na Półwysep Helski.

Mieszkania znajduje się  na cichym i spokojnym osiedlu. Wokół pełna infrastruktura, dyskonty, sklepy wielobranżowe, szkoły, przedszkola. W niedalekiej odległości znajdują się: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Park Rodzinny w Redzie i Aquapark w Redzie dzięki czemu każdy może zadbać o aktywne spędzenie wolnego czasu.

Zapraszam na prezentację.
Skawiński Mateusz
PH275270
RozwińZwiń

Masz pytania? Skontaktuj się

Mateusz Skawiński

 • Aktywne oferty: 8

  Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2020)

  Liczba Klientów:

  +15 tys.

  Liczba transakcji:

  +1,6 tys.

  Odbytych spotkań:

  +7 tys.

  Nasi doradcy:

  +55

  Udzielone kredyty:

  166 mln

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

  Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem