• Numer oferty PH349698
 • Liczba wyświetleń 134
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 znajdujące się na ostatnim piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2012r., wyposażonego w cichobieżną windę.

W skład wchodzą dwie sypialnie, przestronny salon z aneksem, łazienka. Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne z wielkim tarasem, na który możemy wyjść z każdego pokoju.

Mieszkanie po generalnym remoncie, całkowicie wyposażone. Nowoczesne, czyste i zadbane.

Warunki Wynajmu:

koszty najmu 2100zł
najem okazjonalny
kaucja 2500zł płatna w dniu podpisania umowy, bez możliwości rozłożenia na raty.
niski czynsz administracyjny ok 250 latem-350 zimą
Jednorazowa opłata dla biura w wysokości 1500 zł

Energia wg indywidualnego zużycia.

Lokal dostępny od 1 września.

Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze.

Ogrzewanie miejskie.

Lokal rewelacyjnie skomunikowany – w samym centrum Redy do dworca PKP i SKM 5 minut piechotą, przystanek MZK pod domem. Samochodem natomiast możemy bardzo szybko przedostać się do całego Trójmiasta, a w okresie letnim wybrać się na Półwysep Helski.

Mieszkania znajduje się w centrum miasta, ale budynek położony jest bezpośrednio na cichym i spokojnym osiedlu. Wokół pełna infrastruktura, dyskonty, sklepy wielobranżowe, szkoły, przedszkola, przychodnie, aquasfera. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji dzięki czemu każdy może zadbać o aktywne spędzenie wolnego czasu.

Polecam! Izabela Szczęśniak

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Izabela Szczęśniak

 • Aktywne oferty: 39
 • Gwarancja sprzedaży: 102
Przejdź do profilu

  Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2020)

  Liczba Klientów:

  +15 tys.

  Liczba transakcji:

  +1,6 tys.

  Odbytych spotkań:

  +7 tys.

  Nasi doradcy:

  +55

  Udzielone kredyty:

  166 mln

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

  Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem