• Numer oferty PH966577
 • Liczba wyświetleń 157
Udostępnij

3 500 zł / miesięcznie

pomorskie, Mikoszewo, Piaskowa

Dom do wynajęcia

 • Miejscowość Mikoszewo
 • Ulica Piaskowa
 • Rodzaj zabudowy Wolnostojący
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 2001
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Piwnica
 • Poddasze/strych
 • Ogródek
Umów prezentację WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Dom
 • Rok budowy 2001
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 6
 • Liczba łazienek 5
 • Liczba toalet 5
 • Powierzchnia całkowita 172 m²

Opis nieruchomości

Do wynajęcia wolnostojący dom o powierzchni 172 m2 z ogrodem w nadmorskiej miejscowości Mikoszewo. Zaledwie 30 minut na wschód od Gdańska.

Atuty nieruchomości:
– cicha i spokojna okolica
– murowany budynek z 2001 roku
– ogrodzona działka ponad 1000m2
– bliskość lasu, morza i Gdańska
– możliwość prowadzenia działalności turystycznej
– na piętrze 4 niezależne pokoje z łazienkami

Wspaniała lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój, klimat nadmorski z możliwością szybkiego dotarcia do pracy w mieście. Wartością dodaną nieruchomości są stworzone warunki do prowadzenia turystycznej działalności gospodarczej.

Mikoszewo to niewielka miejscowość znajdująca się przy ujściu Wisły do morza. Otoczona od północy Rezerwatem Mewia Łacha. Na wschód od Mikoszewa prowadzi droga do popularnych nadmorskich kurortów jak Stegna czy Krynica Morska. Na Wiśle w okresie letnim funkcjonuje przeprawa promowa na Wyspę Sobieszewską dodatkowo uatrakcyjniając turystycznie ten region. Obecnie trwa rozbudowa krajowej 7-ki więc dotarcie do Gdańska nie powinno przekroczyć 25 minut. 

Murowany, zadbany dom z garażem zbudowany jest na działce o powierzchni ok. 1080 m2. Działka uregulowana, częściowo kostka brukowa, częściowo trawa. Na działce jest także huśtawka, stół z ławami i zadaszona wiata, dzięki którym miło i przyjemnie spędzimy czas na zewnątrz. Na tyłach domu jest także przestronny taras (ok. 20 m2). Dach pokryty blachodachówką. Dom posiada dwa wejścia: główne oraz niekrępujące wejście dla gości. W obrysie budynku przestronny garaż. Na podjeździe miejsce na kilka samochodów. 

Na dom o powierzchni ok. 160 m2 składa się:

POZIOM I
– salon (22,5 m2)
– kuchnia (8,3 m2)
– sypialnia (7 m2)
– łazienka (4,6 m2)
– pom. gosp. (2 m2)
– garaż (20,5 m2)
– kotłownia (6,7 m2)
– komunikacja

POZIOM II
– pokój z łazienką (15 m2)
– pokój z łazienką (20,1 m2)
– pokój z łazienką (19 m2)
– pokój z łazienką (23,5 m2)
– aneks kuchenny (2,7 m2)
– komunikacja

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest drugi poziom, na którym są 4 pokoje z indywidualnymi łazienkami. W domu rozprowadzona jest instalacja alarmowa. W salonie znajduje się kominek. Ogrzewanie domu poprzez nowoczesny piec gazowy z możliwością sterowania przez internet. 

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla rodziny z dziećmi lub dla osób chcących spędzać sezonowo czas nad morzem. Obecnie funkcjonuje tam dochodowa działalność turystyczna, którą można przejąć. 
 

Polecamy!

RozwińZwiń

Masz pytania? Skontaktuj się

Piotr Bartosiuk

 • Aktywne oferty: 72
 • Gwarancja sprzedaży: 13
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 2/6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2017)

Liczba Klientów:

11 400

Ilość transakcji:

1 000

Odbytych spotkań:

12 000

Nasi doradcy:

50

Nasze oddziały:

2

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem