• Numer oferty PH724437
 • Liczba wyświetleń 139
Udostępnij

Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana, Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Mieszkanie na sprzedaż

 • Miejscowość Gdynia
 • Dzielnica Wzgórze Św. Maksymiliana
 • Ulica Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej
 • Rodzaj zabudowy Dom wielorodzinny
 • Piętro 2/2
 • Garaż/miejsce parkingowe
Umów prezentację WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2004
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Liczba łazienek 1
 • Liczba toalet 1
 • Powierzchnia całkowita 79.34 m²

Opis nieruchomości

NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana przy ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej o powierzchni 79,34 m². Nieruchomość mieści się na ostatnim piętrze kameralnego budynku wielorodzinnego, w którym znajduje się jedynie 5 mieszkań. 

Dostępne jest miejsce w hali garażowej budynku dodatkowo płatne 40 000 zł (obligatoryjny zakup).

Atuty nieruchomości:
– nieruchomość w doskonałej lokalizacji, blisko morza
– sąsiedztwo licznych terenów zielonych
– możliwość własnej aranżacji i wydzielenia 3 pokoju 
– kameralny budynek 

Mieszkanie składa się z:
– dużej kuchni
– dwóch dużych pokoi
– przedpokoju z szafą
– łazienki z prysznicem

Istnieje możliwość zmiany rozkładu mieszkania, przenosząc kuchnię do jednego z pokoi tworząc salon z aneksem kuchennym i 2 osobne pokoje. 

W pokojach na podłodze panele, w kuchni, łazience i przedpokoju kafelki, okna PCV.

Średnie miesięczne opłaty wynoszą około 650 złotych. Gaz w zimę ok. 150 zł / 200 zł miesięcznie, prąd ok 150 zł miesięcznie.

Lokalizacja:
Mieszkanie położone jest w dzielnicy Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej, dzielnica sąsiadująca z Śródmieściem, Kamienną Górą oraz Redłowem. Bardzo dobra komunikacja, pełna infrastruktura, szereg terenów rekreacyjnych w promieniu kilkuset metrów to niewątpliwe atuty tego miejsca. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, lokalne sklepy, przychodnia, szkoły podstawowe, szkoła muzyczna, przedszkola, renomowane liceum. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, blisko przystanki autobusowe oraz przystanek SKM/ZKM.
Do Polanki Redłowskiej z dojściem do morza i kortami tenisowymi dojdziemy spacerem w 20 minut. Do Auchan 5 min spacerem, Centrum Nauki Experyment zaledwie 9 minut.

Zapraszam na prezentację! 
Agnieszka Rembielińska

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agnieszka Rembielińska

  • Aktywne oferty: 17
  • Gwarancja sprzedaży: 67
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.