• Numer oferty PH984789
 • Liczba wyświetleń 160
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!!!

Na sprzedaż jasne, czteropokojowe  mieszkanie w centrum Gdyni. Miejsce łączy bliskość Śródmieścia z ciszą i spokojem Działek Leśnych. W pobliżu morze oraz słynny Gdyński Bulwar Nadmorski. Świetnie skomunikowana lokalizacja idealna do zamieszkania jak i pod inwestycje. Spacerem w ciągu paru minut dotrzemy do najciekawszych miejsc w Gdyni.

ATUTY:
– Bliskość morza,
– widok z okien na panoramę Gdyni  zatokę wraz z  PÓŁwsypem Helskim
– 4 oddzielne  pokoje 
– niezależna kuchnia z oknem 
– piwnica
– w pobliżu liczne sklepy, kawiarnie, restauracje oraz inne punktu usługowo handlowe

W skład nieruchomości o powierzchni użytkowej 73,7 mkw. wchodzą:
– duży salon z  wyjściem na balkon
–  3 sypialnie
– łazienka 
– WC
– przedpokój
– piwnica

Mieszkanie zostało odświeżone, wymalowane, gotowe do wprowadzenia. 
Ogrzewanie miejskie, podzielniki ciepła.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Zjazdowej. Z mieszkania do Bulwaru Nadmorskiego, morza i miejskiej plaży zaledwie kilka minut spacerem. Świetnie skomunikowana lokalizacja – 7 minut pieszo do SKM, przystanki autobusowe pod blokiem.

BUDYNEK:
Dziesięcio piętrowy budnek z cichobieżna nową  windą, zabezpieczony domofonem, na piętrze 4 mieszkania. 
Na  ulicy Zjazdowej mozna  parkowac za darmo. 

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu oraz na prezentacje!
opiekun oferty Grzegorz Banaszak 

nr oferty PH984789

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.