• Numer oferty PH939094
 • Liczba wyświetleń 121
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,13m2 położone w samym sercu Gdyni. Zaledwie 7 minut zajmuje dotarcie do miejskiej plaży.

Nieruchomość zachwyca ponad przeciętną wysokością pomieszczeń aż 3m. Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy szczegół, dzięki temu jest niezwykle funkcjonalne. 

Nieruchomość składa się z:
– przestronnego salonu z wygodną, rozkładaną kanapą (20,30 m2)
– sypialni z dużym łóżkiem i trzydrzwiową szafą (17,5 m2)
– osobnej kuchni z meblami robionymi na wymiar i wysokiej jakości sprzętem AGD (10,4 m2)
– garderoby z dużą szafą w zabudowie (5,25 m2)
– przytulnej łazienki z prysznicem i ogrzewaniem podłogowym (5,55 m2)
– korytarza (13 m2)

Możliwość wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Miejsca postojowe ogólnodostępne wyłącznie dla mieszkańców. 

Do mieszkania przynależy przestronna piwnica.

Czynsz miesięczny kształtuje się na poziomie ok 400 zł + ogrzewanie + prąd 

Atuty:
– szybki termin wydania,

– świetna lokalizacja,
– bliskość morza,
– mieszkanie po kapitalnym remoncie,
– niesamowita przestrzeń,
– niskie piętro,
– dwustronna ekspozycja.

LOKALIZACJA: 
Nieruchomość znajduje się w centrum Śródmieścia, która zachwyca bliskością do morza. W okolicy znajdziemy bogate zaplecze handlowo- usługowe, które oferuje liczne sklepy, supermarket, apteka oraz liczne restauracje. Zaledwie 10 minut dzieli nas od dworca PKP, który umożliwia podróżowanie w łatwy i wygodny sposób po całym Trójmieście.  

Zapraszam na prezentację!
Patrycja Leonowicz 
PH939094

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Patrycja Leonowicz

  • Aktywne oferty: 46
  • Gwarancja sprzedaży: 121
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.