• Numer oferty PH577604
 • Liczba wyświetleń 34
Udostępnij

1 500 zł / miesięcznie

Gdynia, Pogórze, Żelazna

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdynia
 • Dzielnica Pogórze
 • Ulica Żelazna
 • Piętro 3/10
 • Pokoje 2
 • Balkon/taras
 • Winda
Umów prezentację WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1986
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 36 m²

Opis nieruchomości

OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE
ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– Świetna komunikacja
– Bliskość Akademi Marynarki Wojennej, Obwodnicy Trójmiasta
– Mieszkanie po częściowym remoncie 2 lata temu.

Lokalizacja:
Gdyni Pogórze Dolne, ze świetną komunikacją względem Centrum Gdyni (o. 15-20 min.), Obwodnicy Trójmiasta (ok. 4 min.), oraz Akademii Marynarki Wojennej (8 min.). Pełna infrastruktura handlowo- usługowa, szkoły i przedszkole, ośrodki zdrowia zaraz „za mostkiem” ok. 3 min. 

Charakterystyka:
Dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku 10 kondygnacyjnym po całkowitym remoncie (elewacja, klatki, windy), zlokalizowanym tuż przy nowoczesnej inwestycji Sigma. Z bardzo dużego balkonu od strony płd. – zach rozpościera się ładny widok. Mieszkanie kompleksowo i gustownie wyposażone, składające się z salonu, po remoncie 2 lata temu (ok. 16 m2), Sypialni przejściowej z bardzo funkcjonalną zabudową i dodatkowym miejscem na przechowywanie (ok. 7,5m2), kuchni niezwykle kompleksowo wyposażonej, m.in. w zmywarkę nową kuchenkę gazową i mikrofalówkę (ok. 4 m2) oraz łazienki z wanną i nową pralką (ok. 3,5 m2). W przedpokoju aż dwie szafy w zabudowie. Do mieszkania przynależy również komórka na tym samym piętrze, wyposażona w liczne, pojemne regały (ok. 2,7 m2). 

Miejsca postojowe przed budynkiem.

Koszty eksploatacyjne kształtują się w granicach 320-440 wraz z zaliczką na wodę,  ryczałtem na gaz i funduszem remontowym.
Internet: Multimedia.
Budynek wyposażony w dwie windy ( w tym jedna towarowa).

Zapraszam na prezentację
Agnieszka Zakrzewska

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Agnieszka Zakrzewska

 • Aktywne oferty: 24
 • Gwarancja sprzedaży: 62
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2019)

Liczba Klientów:

+13 tys.

Liczba transakcji:

+1,3 tys.

Odbytych spotkań:

+1,5 tys.

Nasi doradcy:

+50

Udzielone kredyty:

130 mln

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem