• Numer oferty PH681768
 • Liczba wyświetleń 130
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! 
 
ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– osiedle zamknięte, monitorowane,
– podwójne miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska (3,9m2) dodatkowo płatne 65 000 zł.,
– pełna infrastruktura wokół.

Apartament 3 pokojowy z tarasem, zlokalizowany na Shiraz Park- nowoczesnym osiedlu z 2011r. o wysokim standardzie, mieszczącym się dosłownie na granicy Gdyni i Pogórza (Gmina Kosakowo; wszelka komunikacja miejska- gdyńska). Doskonały dojazd zarówno do centrum Gdyni (ok.10-15min. samochodem), jak i Obwodnicy Trójmiasta (ok. 8 min.). Ponadto bliskość terenów nadmorskich (Rewa, Mechelinki- ok. 10min.). Wokół pełna infrastruktura handlowo- usługowa (Netto 50m, Biedronka 500m, Lidl, Kaufland, C.H. Szperk.

Shiraz Park do jedna z bardziej oryginalnych inwestycji deweloperskich, która w znaczący sposób przyczyniła się do rozwoju tych okolic. Charakteryzuje ją wysoki stopień dbałości zarówno o sferę: architektoniczną, komfortu życia: tereny rekreacyjne, plac zabaw, teren zamknięty osiedla, domofon, podziemna hala garażowa ze zjazdem windą; jak i zieleni- oryginalnie, pięknie zagospodarowane wewnętrzne dziedzińce (opieka profesjonalna firma).

CHARAKTERYSTYKA:

Lokal o powierzchni 65,80m2 składa się z:

-salonu z aneksem kuchennym 25,10m2
-sypialni 12,90m2
-pokoju 11,10m2
-łazienki 4,80m2
-wc

Niepodważalnym atutem nieruchomości jest to, że mieszkanie posiada spory taras (ok.12m2) od strony południowo-zachodniej. 
Na uwagę zasługuje fakt, iż mieszkanie jest niezwykle zadbane i nie wymaga większych nakładó finansowych. 

DODATKOWE INFORMACJE:

Do mieszkania przypisany jest zakup podwójnego miejsca w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej w cenie łącznej 65 000 zł.

Opłaty kształtują na poziomie ok. .580 zł. latem- 880 zł. zimą
Zarządca Lider

Zapraszam na prezentację.

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Agnieszka Rembielińska

  • Aktywne oferty: 17
  • Gwarancja sprzedaży: 67
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.