• Numer oferty PH165429305
 • Liczba wyświetleń 27
Udostępnij

1 500 zł / miesięcznie

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Jana Kamrowskiego

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdynia
 • Dzielnica Chwarzno-Wiczlino
 • Ulica Jana Kamrowskiego
 • Piętro 2/4
 • Pokoje 2
Umów prezentację WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2006
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Powierzchnia całkowita 45 m²

Opis nieruchomości

OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!

Dwupokojowe  mieszkanie o powierzchni 45m2 znajdujące się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2006r, na osiedlu Sokółka.

W skład mieszkania wchodzi jasny salon z balkonem, ustawna sypialnia z dużą zabudową, zabudowany korytarz oraz łazienka z wanną.

Mieszkanie wyposażone, zadbane.

Warunki Wynajmu:

koszty najmu 1500zł
najem okazjonalny
kaucja 1500ł płatna w dniu podpisania umowy, bez możliwości rozłożenia na raty.

niski czynsz administracyjny ok 230 latem-330 zimą
Energia wg indywidalnego zużycia.

Lokal dostępny od zaraz.

Istnieje możliwość korzystania z piwnicy.

Ogrzewanie miejskie.

Sokółka wraz z osiedlem Zielenisz zajmuje malowniczy teren nad zielonym jarem, połączony z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym pieszymi ścieżkami. Na osiedlu wybudowanym przez renomowanego trójmiejskiego dewelopera znajdują się liczne place zabaw, zielone dziedzińce z ładnie zagospodarowaną roślinnością, tereny rekreacyjne, ciągi piesze. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, gabinety lekarskie, sklepy osiedlowe, kawiarnie. Bezpośrednio przed budynkiem usytuowana jest pętla autobusowa, z której mieszkańcy szybko i wygodnie mogą dotrzeć do centrum miasta. Dzięki bliskości obwodnicy mieszkańcy mają komfortowy dojazd do Gdańska i Rumi, a także innych okolicznych miejscowości.

Zapraszam na prezentacje!
Izabela Szczęśniak

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Izabela Szczęśniak

 • Aktywne oferty: 25
 • Gwarancja sprzedaży: 11
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 2/6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2017)

Liczba Klientów:

11 400

Ilość transakcji:

1 000

Odbytych spotkań:

12 000

Nasi doradcy:

50

Nasze oddziały:

2

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem