• Numer oferty PH367744
 • Liczba wyświetleń 12
Udostępnij

1 400 zł / miesięcznie

Gdańsk, Zaspa, Pilotów

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Zaspa
 • Ulica Pilotów
 • Piętro 8/10
 • Pokoje 1
 • Balkon/taras
Umów prezentację WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1980
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 1
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 31 m²

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– fantastyczna lokalizacja,
– bardzo dobry standard,
– niskie opłaty,
– blisko komunikacji miejskiej.

CHARATKTERYSTYKA
Mieszkanie o powierzchni 31 m2 znajduje się na 8 piętrze w budynku 10- piętrowym, wybudowanym w 1980 r. Kawalerka o ekspozycji zachodniej, która składa się z:
– pokoju,
– odrębnej kuchni,
– łazienki,
– przedpokoju.

Opłaty administracyjne kształtują się na poziomie około 370zł/m-c.
Kaucja jednorazowa wynosi 1400 zł.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie w świetnie umiejscowionej dzielnicy Zaspa. Lokalizacja bogata zarówno w tereny zielone (parki, place zabaw, boiska) jak również zróżnicowaną infrastrukturę handlowo-usługową, w tym liczne sklepy, przedszkola, szkoły, kościół, przychodnia, apteka oraz punkty gastronomiczne.
Ulica Pilotów charakteryzuje się bliskim kontaktem ze środkami komunikacji miejskiej.
Niespełna 7 minut od stacji kolejki SKM, 12 minut do tramwaju oraz występujące co kilkaset metrów przystanki autobusowe to duże atuty, dzięki którym szybko i bezproblemowo dotrzemy do każdej części Trójmiasta.
Całość z dogodnym dojazdem do wszystkich uczelni, jak i prostą drogą do morza.
Kapitalna i rzadko spotykana oferta stanowiąca prawdziwą gratkę zarówno dla rodziny jak i dla inwestora.

Zapraszam na prezentację!
Numer oferty: PH367744

RozwińZwiń

Masz pytania? Skontaktuj się

Rafał Milan

 • Aktywne oferty: 57
 • Gwarancja sprzedaży: 134
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Podobne oferty

Pepper House w liczbach (dane za rok 2019)

Liczba Klientów:

+13 tys.

Liczba transakcji:

+1,3 tys.

Odbytych spotkań:

+1,5 tys.

Nasi doradcy:

+50

Udzielone kredyty:

130 mln

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem