• Numer oferty PH957976
 • Liczba wyświetleń 652
Udostępnij

4 000 zł / miesięcznie

Gdańsk, Wrzeszcz, Partyzantów

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Wrzeszcz
 • Ulica Partyzantów
 • Piętro 11/16
 • Pokoje 3
 • Garaż/miejsce parkingowe
Umów prezentację WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2012
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Powierzchnia całkowita 70 m²

Opis nieruchomości

Na wynajem atrakcyjny apartament z przepięknym widokiem w samym sercu Wrzeszcza!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– prestiżowa lokalizacja
– wysoki standard budynku i mieszkania
– piekny widok
– bliskość terenów zielonych
– bliskość komunikacji
– miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska

Mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Quattro Towers, które od południa graniczy z Parkiem Jaśkowej Doliny. Mieszkańcy tej części Gdańska korzystają więc z uroków starego Wrzeszcza, klimatycznych uliczek, terenów zielonych oraz pełnej infrastruktury handlowo-usługowej charakteryzyjącej centrum dużego miasta.

Quattro Towers to nowoczesny kompleks czterech 16-piętrowych budynków. Kompleks jest ogrodzony, każdy budynek posiada własną recepcję. Pomiędzy budynkami piękne patio z placem zabaw dla dzieci. W budynku dwie windy oraz wideodomofon na wejściu do klatki. W kompleksie Quattro Towers klub fitness 24/7 i restauracja.

Na mieszkanie o powierzchni 70 m2 składa się:
– salon z aneksem kuchennym
– sypialnia
– sypialnia
– łazienka z WC
– WC
– komunikacja

Apartament przestronny, bardzo jasny. Z salonu wyjście na loggię z fotelem. Z sypialni wyjście na balkon. Mieszkanie gustownie wykończone materiałami wysokiej jakości. Pełne wyposażenie.

W mieszkaniu dostepny internet i telewizja.

Opłaty: 4000 zł czynsz + ok. 800 zł opłaty eksploatacyjne
Kaucja: jednomiesięczny czynsz

Preferowany najem długoterminowy.

Polecamy!

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Piotr Bartosiuk

 • Aktywne oferty: 40
 • Gwarancja sprzedaży: 108
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Podobne oferty

Pepper House w liczbach (dane za rok 2019)

Liczba Klientów:

+13 tys.

Liczba transakcji:

+1,3 tys.

Odbytych spotkań:

+1,5 tys.

Nasi doradcy:

+50

Udzielone kredyty:

130 mln

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.


Notice: Undefined property: stdClass::$ID in /home/users/pepperserwer/public_html/wp-includes/class-wp-user.php on line 172
Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem