• Numer oferty PH763349
 • Liczba wyświetleń 57
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 14 dni

2 999 zł / miesięcznie

Gdańsk, Wrzeszcz, Partyzantów

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Wrzeszcz
 • Ulica Partyzantów
 • Rodzaj zabudowy Apartamentowiec
 • Piętro 13/16
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Winda
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2012
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Powierzchnia całkowita 68 m²
 • Powierzchnia użytkowa 68 m²

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

– mieszkanie gotowe do wprowadzenia
– wysoki standard wnętrza
– prestiżowe osiedle budynków Quattro Towers
– osiedle chronione i monitorowane
– łatwy dojazd do dworca PKP, PKM i na lotnisko
– miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrami biznesowymi i uczelniami

Apartament w prestiżowej inwestycji Quattro Towers. Wyjątkowa lokalizacja przy ulicy Partyzantów w dzielnicy Wrzeszcz w niedalekiej odległości od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia mieszkańcom z jednej strony aktywny wypoczynek, z drugiej dostępność do bogatej infrastruktury.
W najbliższym otoczeniu pełne zaplecze handlowo-usługowe: CH Manhattan, Galeria Bałtycka, Galeria Metropolia, Biedronka, Apteka Dyżurna oraz lokale gastronomiczne. Rozwinięta komunikacja autobusowa i tramwajowa, skąd istnieje możliwość dojazdu do centrum miasta oraz najważniejszych dzielnic całego Trójmiasta. Jedynie 10 minut spacerem do dworca PKP Wrzeszcz.

Nieruchomość znajduje się na 13 pietrze 16 piętrowego budynku, z którego rozpościera się piękny widok na panoramę Gdańska. Mieszkanie o powierzchni 68 m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, zabudowanej loggi, dwóch sypialni oraz łazienki. Mieszkanie kompleksowo wyposażone(zmywarka, pralka, płyta indukcyjna, piekarnik, zestawy stołowe, itp.)

W salonie kanapa, stół z 5 krzesłami, telewizor z szafka tv. W obu sypialniach są duże, podwójne łóżka oraz piękny widok na panoramę Gdańska. Korytarz wyposażony w przestronną garderobę.

Hala garażowa płatna 200zł dodatkowo. Do ceny najmu należy doliczyć około 700zł kosztów eksploatacyjnych.

Zapraszam na prezentację, Przemysław Szymański.

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Przemysław Szymański

 • Aktywne oferty: 29
 • Gwarancja sprzedaży: 45
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 2/6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2018)

Liczba Klientów:

13 222

Ilość transakcji:

1 120

Odbytych spotkań:

1300

Nasi doradcy:

50

Nasze oddziały:

2

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem