• Numer oferty PH968307
 • Liczba wyświetleń 27
Udostępnij

2 500 zł / miesięcznie

Gdańsk, Wrzeszcz, Mariana Hemara

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Wrzeszcz
 • Ulica Mariana Hemara
 • Rodzaj zabudowy Apartamentowiec
 • Piętro 5/8
 • Balkon/taras
 • Winda
Umów prezentację WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2017
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 37.7 m²

Opis nieruchomości

We speak english. Vi pratar svenska.

OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE.
Dostępne od 1 listopada 2021
ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– prestiżowa lokalizacja Garnizon Wrzeszcz
– renomowany deweloper Hossa
– wykończone i urządzone zgodnie z najnowszymi trendami
– blisko komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, SKM, PKM)
– okna od strony dziedzińca (nie od ulicy)

LOKALIZACJA:
Garnizon we Wrzeszczu to nowa dzielnica w centrum miasta, tu odrestaurowane zabytkowe budynki współgrają z nowoczesną architekturą biurowców i obiektów mieszkalnych.  Najlepsza w mieście lokalizacja z komunikacją, pełną infrastrukturą handlową, usługową, oświatową i sportową w zasięgu ręki, Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym 500 metrów od granicy dzielnicy z plażą Zatoki Gdańskiej i Starym Miastem zaledwie 8 min drogi rowerem po wygodnych i bezpiecznych ścieżkach. Urbanistyka i architektura na najwyższym poziomie.

CHARAKTERYSTYKA:

Mieszkanie o powierzchni 37,7 m2 znajduje się na piątym piętrze nowo oddanego do użytku apartamentowca  i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (17 m2), sypialni (12 m2), dużej łazienki (4,2 m2) oraz holu wejściowego. Aneks kuchenny w pełni wyposażony (lodówka, piekarnik, płyta grzewcza), w salonie rozkładana sofa i nowoczesny telewizor. W sypialni łóżko, dwie pojemne szafy i kolejna w holu. Całość wykończona i urządzona w jasnych kolorach, z czarnymi akcentami które dodają wnętrzu charakteru. W sypialni i salonie wyjścia na wąski taras z którego rozpościera się widok na ładnie urządzony zielony dziedziniec. 
Do dyspozycji najemcy komórka lokatorska.

Czynsz wynajmu 2700 zł.
Czynsz eksploatacyjny około 300-400 zł. 
Kaucja jednomiesięczny czynsz
Preferowana umowa najmu na minimum rok, w formie umowy najmu okazjonalnego.

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Renata Kak - Szneider

 • Aktywne oferty: 38
 • Gwarancja sprzedaży: 82
Przejdź do profilu

  Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2020)

  Liczba Klientów:

  +15 tys.

  Liczba transakcji:

  +1,6 tys.

  Odbytych spotkań:

  +7 tys.

  Nasi doradcy:

  +55

  Udzielone kredyty:

  166 mln

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

  Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem