• Numer oferty PH278405
 • Liczba wyświetleń 137
Udostępnij

1 800 zł / miesięcznie

Gdańsk, Wrzeszcz, Juliusza Kossaka

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Wrzeszcz
 • Ulica Juliusza Kossaka
 • Rodzaj zabudowy Kamienica
 • Pokoje 2
Umów prezentację WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1920
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Powierzchnia całkowita 56.8 m²

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu możliwość wynajmu dwupokojowego mieszkania w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, Gdańsk Wrzeszcz ul. Kossaka. Lokal o powierzchni 56,8m2 składa się z dwóch pokojów, kuchni, łazienki i przestronnego przedpokoju. Położony jest na parterze pięknej kamienicy z 1920 roku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Wysokość czynszu wynosi ok. 750zł/m-c. Ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana piecykiem gazowym.

Idealnie miejsce na kancelarię prawną, biuro rachunkowe, obsługę firm, gabinet medyczny etc. Preferowany najem długoterminowy.

Nieruchomość otoczona pełną infrastrukturą handlowo-usługową oraz komunikacyjną, gwarantującą mieszkańcom dużą wygodę oraz oszczędność czasu. Łatwy dojazd autobusem bądź tramwajem do każdego miejsca w Gdańsku doceni każdy kto na co dzień porusza się komunikacją miejską. W najbliższej okolicy centra handlowe (Manhattan, Galeria Bałtycka), sklepy, banki, obiekty sportowe, przychodnie specjalistyczne, uczelnie (Politechnika Gdańska, Akademia Medyczna), miejsca rozrywki (Opera Bałtycka, Multikino), restauracje oraz park.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU:
RAFAŁ MILAN NUMER OFERTY: PH278405

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Rafał Milan

 • Aktywne oferty: 55
 • Gwarancja sprzedaży: 137
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2019)

Liczba Klientów:

+13 tys.

Liczba transakcji:

+1,3 tys.

Odbytych spotkań:

+1,5 tys.

Nasi doradcy:

+50

Udzielone kredyty:

130 mln

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem