• Numer oferty PH991940
 • Liczba wyświetleń 132
Udostępnij

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!

ATUTY:

– 2 poziomy,
– dwustronna ekspozycja, 
– oddzielna kuchnia,
– możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej,
– pełna infrastruktura usługowo- handlowa,
– cisza i spokój,
– dużo miejsc ogólnodostępnych,
– świetnie skomunikowana okolica,
– natychmiastowe wydanie.

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska, jaką jest Ujeścisko. Od najbliższego przystanku tramwajowego i autobusowego dzieli nas ok. 400 m, a od ścisłego centrum Gdańska około 10 minut samochodem. W najbliższej odległości pełna infrastruktura handlowo-usługowa, m.in.: sklepy, przedszkole, fryzjer, market, kwiaciarnia, restauracje i inne usługi.
Dodatkowym atutem jest bliskość obwodnicy, umożliwiająca bardzo szybki dojazd w każde miejsce Trójmiasta.

NIERUCHOMOŚĆ:

Dwupoziomowe mieszkanie na trzecim piętrze budynku z 1997. Powierzchnia mieszkania po podłodze to 86,71 m2, zaś użytkowa to 62 m2. Lokal jest zadbany i gotowy do zamieszkania. Dzięki dwustronnej ekspozycji mieszkanie jest bardzo dobrze nasłonecznione przez cały dzień.
W skład mieszkania wchodzi przestronny salon (18,9 m2) z wejściem na balkon, kuchnia, łazienka (4,1 m2) oraz pokój (7,25 m2), a na na drugim poziomie gabinet (ok.17,3 m2 po podłodze), łazienka (3 m2) oraz sypialnia (ok. 20 m2 po podłodze).

Dodatkowo w mieszkaniu niedawno wymienione zostały drzwi antywłamaniowe, trzyszybowe okna firmy Velux oraz szafy w zabudowie. Obligatoryjnym elementem zakupu jest nabycie piwnicy (ok. 3,7 m2) wyposażonej w stalowe drzwi. Istnieje możliwość zakupu (30 000 zł brutto) lub wynajmu (123 zł brutto miesięcznie) miejsca postojowego znajdującego się hali garażowej budynek obok.

Zapraszam na prezentacje!
Marcin Pietkiewicz
Numer oferty: PH991940

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Leśmiana 5/69. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Masz pytania? Skontaktuj się

  Marcin Pietkiewicz

  • Aktywne oferty: 28
  • Gwarancja sprzedaży: 94
  Przejdź do profilu

   Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

   * oznacza pola wymagane

   Podobne oferty

   Pepper House w liczbach (dane za rok 2023)

   Liczba Klientów:

   1 934

   Sprzedanych nieruchomości za:

   406 mln zł

   Odbytych spotkań:

   12 367

   Nasi doradcy:

   65

   Kwota udzielonych kredytów:

   240 mln zł

   Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Zmieniamy rynek nieruchomości już od 2013 roku. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pośrednictwo kredytowe oraz deweloperka. Mamy najlepszą wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Działamy w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim. Gorąco zapraszamy do kontaktu i/lub odwiedzenia nas bezpośrednio w naszych oddziałach w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy.