• Numer oferty PH491527
 • Liczba wyświetleń 733
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 4 dni

1 100 zł / miesięcznie

Gdańsk, Suchanino, Ryszarda Wagnera

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Suchanino
 • Ulica Ryszarda Wagnera
 • Rodzaj zabudowy Wolnostojący
 • Piętro 1/1
 • Garaż/miejsce parkingowe
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2016
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 1
 • Liczba łazienek 1
 • Powierzchnia całkowita 30 m²

Opis nieruchomości

Brak dodatkowych kosztów prowizji! 

ATUTY:
– bardzo atrakcyjna lokalizacja (5 minut do Śródmieścia, 10 minut do Wrzeszcza)
– wysoki standard wykończenia
– spokojna okolica
– rozbudowana infrastruktura handlowo- usługowa w sąsiedztwie
– gwarancja bezpieczeństwa- monitoring
– miejsce postojowe
– opłaty zawarte w kwocie wynajmu

LOKALIZACJA:
Prezentowana nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na gdańskim Suchaninie- w pobliżu Śródmieścia oraz w niedalekiej odległości od Wrzeszcza- centrum biznesowego tej części Aglomeracji. Dom mieści się w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie kameralnej zabudowy mieszkaniowej. W otoczeniu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, hipermarket, szkoła podstawowa, basen, punkty oferujące szeroki wachlarz usług, stacja paliw czy kościół. 

NIERUCHOMOŚĆ:
Przedmiotem najmu jest kawalerka o powierzchni 30m2 z prywatną łazienką i miejscem postojowym.

Gotowa do zamieszkania kawalerka znajduje się w domu podzielonym na cztery kawalerki z wspólną w pełni wyposażoną kuchnią.

Dom o podwyższonym standardzie wykończenia. Na podłogach położono nowoczesną terakotę. W nieruchomości zamontowano żaluzje a także drzwi antywłamaniowe zwiększające poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo nieruchomość została wyposażona w monitoring oraz system inteligentny Smart House. Dom ogrzewany dobrej jakości pompą ciepła.

Działka, na której znajduje się nieruchomość jest zbliżona kształtem do prostokąta. Teren pięknie zagospodarowany, porośnięty ozdobnymi krzewami oraz trawnikiem. 

Opłaty: 1100 zł / 1 os. , 1600 zł / 2 os. – brak dodatkowych opłat
Depozyt: jeden czynsz
W kwocie najmu zawarty jest również tv internet (UPC) i prąd oraz konserwacja części wspólnych.

Zapraszam do kontaktu,
Aleksander Grześków
PH491527

RozwińZwiń

Masz pytania? Skontaktuj się

Aleksander Grześków

 • Aktywne oferty: 2
 • Gwarancja sprzedaży: 291

  Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2021)

  Liczba Klientów:

  18 227

  Sprzedanych nieruchomości za:

  360 mln. zł

  Odbytych spotkań:

  11 325

  Nasi doradcy:

  65

  Kwota udzielonych kredytów:

  218 mln. zł

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

  Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem