• Numer oferty PH711820
 • Liczba wyświetleń 99
Udostępnij

4 500 zł / miesięcznie

Gdańsk, Stare Miasto, św. Ducha

Lokal do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Stare Miasto
 • Ulica św. Ducha
 • Rok budowy 1950
 • Pokoje 3
 • Garaż/miejsce parkingowe
Umów prezentację WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Lokal komercyjny
 • Rok budowy 1950
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Powierzchnia całkowita 61.2 m²

Opis nieruchomości

!!! HOT OFERTA !!! 
!!! WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!

Oferujemy Państwu na wynajem lokal usługowy znajdujący się w samym sercu Starego Miasta przy ulicy Św. Ducha.

Ze względu na swoje wyjątkowe położenie nieruchomość doskonale nadaje się pod działalność typu kosmetyczka, fryzjer, biuro, kancelarię itp.

W najbliższym otoczeniu znajdują się historyczne kamienice, zabudowy. Na wyciągnięcie ręki mamy wszystko to, co oferuje ta część miasta: urokliwe ulice, fontanny, Motławę, liczne restauracje. Jednym słowem turystyczny raj.

Lokal o powierzchni 61,20 m2, znajduje się w  kamienicy, na parterze. 
Wejście do nieruchomości bezpośrednio z ulicy- duże witryny jak i przedproże do wykorzystania przez najemców. 

Nieruchomość składa się z open space (ok. 28 m2), drugiego pomieszczenia w głębi lokalu, gdzie obecnie znajdują się fryzjerskie myjki (widoczne na zdjęciach), antresoli z miejscem do przechowywania, kuchni z oknem, łazienki z kabiną prysznicową oraz WC i przedpokoju. Możliwość korzystania przez najemcę z przestronnych pomieszczeń piwnicznych (ok 40m2). Wysokość w lokalu to 3,8 m.
Lokal wyposażony w instalację alarmową, monitoring oraz klimatyzację.

Na podłodze położone są kafle. Ściany odmalowane. Lokal jest bardzo słoneczny. Idealnie nadaje się na biuro, sklep czy usługi.

Czynsz najmu 4 500 zł
Opłaty administracyjne kształtują się na poziome ok 740 zł + prąd
Ogrzewanie w lokalu miejskie, ciepła woda za bojlera elektrycznego. 
Lokal dostępny jest od zaraz.

Serdecznie polecam lokal,
Agata Kościelak, nr. oferty: PH711820. 

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Agata Kościelak

 • Aktywne oferty: 10
 • Gwarancja sprzedaży: 171
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2019)

Liczba Klientów:

+13 tys.

Liczba transakcji:

+1,3 tys.

Odbytych spotkań:

+1,5 tys.

Nasi doradcy:

+50

Udzielone kredyty:

130 mln

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem