• Numer oferty PH342118
 • Liczba wyświetleń 184
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 16 dni

2 400 zł / miesięcznie

Gdańsk, Stare Miasto, Czopowa

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Stare Miasto
 • Ulica Czopowa
 • Piętro 2/3
 • Pokoje 2
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2010
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Powierzchnia całkowita 43 m²

Opis nieruchomości

Do wynajęcia od zaraz przytulny, bardzo jasny, ciepły i słoneczny apartament w zacisznym zaułku tuż przy Starym Mieście!

Umiejscowienie apartamentowca jest jednym jego największych atutów. Jednocześnie bezpośrednie sąsiedztwo Motławy i serca gdańskiego starego miasta łączy się z zacisznym charakterem zaułku ul. Czopowej. Malownicza okolica, którą nie sposób streścić w słowach jest jedną z wizytówek miasta – mnogość lokali gastronomicznych, atrakcji turystycznych, terenów spacerowych, historycznych i rekreacyjnych to tylko wisienka na torcie ogromu atutów życie w sercu Śródmieścia.

Mieszkanie o powierzchni 43,4 m 2 znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca. W budynku cisza i spokój, wejście zabezpieczone domofonem. W skład lokalu wchodzą:
– salon z aneksem kuchennym 23,2 m2 z wyjściem na balkon 1,4 m2
– sypialnia 9,6 m2
– przestronna łazienka 6,3 m2
– przedpokój 4,3 m2

Mieszkanie wykończone zostało w wysokim standardzie, jest zadbane, bardzo jasne i ciepłe. Gotowe do zamieszkania od zaraz!

Opłaty administracyjne wynoszą ok. 290 zł, a w sezonie grzewczym ok. 460 zł , opcjonalnie TV i internet 95 zł. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.
Preferowany najem długoterminowy. Najem okazjonalny.

Zapraszam na prezentację!
nr. oferty: PH342118,
Agata Kościelak

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Agata Kościelak

 • Aktywne oferty: 21
 • Gwarancja sprzedaży: 174
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Podobne oferty

Pepper House w liczbach (dane za rok 2019)

Liczba Klientów:

+13 tys.

Liczba transakcji:

+1,3 tys.

Odbytych spotkań:

+1,5 tys.

Nasi doradcy:

+50

Udzielone kredyty:

130 mln

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.


Notice: Undefined property: stdClass::$ID in /home/users/pepperserwer/public_html/wp-includes/class-wp-user.php on line 172
Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem