• Numer oferty PH870972
 • Liczba wyświetleń 30
Udostępnij

4 600 zł / miesięcznie

Gdańsk, Śródmieście, św. Barbary

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Śródmieście
 • Ulica św. Barbary
 • Rodzaj zabudowy Apartamentowiec
 • Piętro 4/6
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
Umów prezentację WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2017
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Powierzchnia całkowita 77.01 m²

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– ścisłe centrum Gdańska, 
– wysoki standard i  nowoczesne wnętrza,
– miejsce w hali garażowej, 

CHARAKTERYSTYKA: 
Mieszkanie ulokowane jest na czwartym piętrze w sześciopiętrowym budynku wybudowanym w 2017r. w inwestycji Angielska Grobla uznanego trójmiejskiego dewelopera. Jego funkcjonalny układ, składa się z:
– salon z aneksem kuchennym z wydzieloną jadalnią oraz z wyjściem na balkon,
– dwie sypialnie z osobnymi łazienkami.

Unikatowy charakter mieszkania ujmuje każdego kto w nim gości. Mieszkanie daje pełną dyskrecję i ciszę, sąsiaduje tylko z jednym mieszkaniem. Wszystkie meble i sprzęty AGD są najwyższej jakości. 

NAJEM DLA WŁAŚCICIELA: 4600 zł  + czynsz (ok. 600zł.) + energia
Preferowany najem okazjonalny

LOKALIZACJA:
Lokalizacja jest nieodłącznym atutem nieruchomości. Mieszkanie znajduje się w samym centrum miasta, 5 minut od ul. Długiej. W pobliżu znajdziemy Brovarnię Gdańsk, Filharmonię Bałtycką, do której zjeżdżają się artyści z całego świata. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Motława z przepiękną mariną. Wszystkie zabytki miasta są na wyciągnięcie ręki. W najbliższej okolicy zapraszają – teatry, filharmonia, muzea i zabytkowe kościoły. Liczne puby i restauracje pozwalają na pełne korzystanie z uroków miasta.

Zapraszam na prezentację!
Opiekun oferty Rafał Milan
Numer oferty:PH870972 

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Rafał Milan

 • Aktywne oferty: 32
 • Gwarancja sprzedaży: 133
Przejdź do profilu

  Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2020)

  Liczba Klientów:

  +15 tys.

  Liczba transakcji:

  +1,6 tys.

  Odbytych spotkań:

  +7 tys.

  Nasi doradcy:

  +55

  Udzielone kredyty:

  166 mln

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

  Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem