• Numer oferty PH610149
 • Liczba wyświetleń 34
Udostępnij

1 999 zł / miesięcznie

Gdańsk, Siedlce, Jacka Malczewskiego

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Siedlce
 • Ulica Jacka Malczewskiego
 • Rodzaj zabudowy Kamienica
 • Piętro 1/3
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Piwnica
Umów prezentację WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1950
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Powierzchnia całkowita 45 m²

Opis nieruchomości

Na wynajem mieszkanie w doskonałej lokalizacji!

Bardzo atrakcyjny trzypokojowy apartament położony na pierwszym z trzech pięter w budynku przy ulicy Jacka Malczewskiego w spokojnej a jednocześnie świetnie zlokalizowanej dzielnicy Siedlce.

Mieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,  łazienki, osobnego wc i funkcjonalnego przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 10m2 oraz miejsce parkingowe na zamkniętym i ogrodzonym terenie. 

Kuchnia na wymiar z systemami samo-domykającymi, nowe wysokiej jakości sprzęty AGD (płyta indukcyjna, lodówka, piekarnik, zmywarka, okap). Kanapa, stylowy stół i krzesła w salonie. Mieszkanie może być doposażone wg uznania najemcy

Miesięczne opłaty kształtują się na poziomie około 280 zł plus opłaty wg zużycia. 

Oferowany apartament zlokalizowany jest na dzielnicy Siedlce. Miejsce to sąsiaduje bezpośrednio z Śródmieściem, zapewniając mieszkańcom szybki dojazd do kluczowych miejsc w Gdańsku. Łatwy dojazd do Obwodnicy Trójmiasta jest dodatkowym atutem. Nieopodal przystanki autobusowe i tramwajowe. Poza tym osiedle mieści się w drugiej linii zabudowy, z dala od ruchliwych ulic gwarantując najemcom ciszę i spokój. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Zapraszam na prezentację!
Piotr Rudnicki
nr oferty: PH693298

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Piotr Rudnicki

 • Aktywne oferty: 27
 • Gwarancja sprzedaży: 59
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 2/6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2017)

Liczba Klientów:

11 400

Ilość transakcji:

1 000

Odbytych spotkań:

12 000

Nasi doradcy:

50

Nasze oddziały:

2

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem