• Numer oferty PH604343
 • Liczba wyświetleń 171
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 14 dni

3 500 zł / miesięcznie

Gdańsk, Siedlce, Jacka Malczewskiego

Lokal do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Siedlce
 • Ulica Jacka Malczewskiego
 • Rok budowy 2014
 • Pokoje 3
 • Garaż/miejsce parkingowe
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Lokal komercyjny
 • Rok budowy 2014
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 3
 • Powierzchnia całkowita 62.5 m²

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– doskonała lokalizacja, 5 minut od Starego Miasta,
– w pobliżu sądy i szpitale,
– dogodna komunikacja z centrum oraz z najważniejszymi dzielnicami Gdańska,
– łazienka i pomieszczenie socjalne,
– dwa ogródki,
– gotowe do rozpoczęcia działalności.

Idealna propozycja na:
– kancelarię prawną,
– działalność medyczną i rehabilitacyjną,
– usługi z zakresu estetyki kosmetycznej, studio tatuażu

CHARAKTERYSTYKA
Lokal o powierzchni 62,50 m2 znajduje się na parterze 3 piętrowego budynku, wybudowanego w 2014 r. Lokal znajduje się na ogrodzonym osiedlu KARTUSKA 26. Na jego powierzchnię składają się duże pomieszczeniem z kontuarem, oraz miejscem przeznaczonym pod kuchnię, łazienka oraz pomieszczenie socjalne (może zostać wykorzystane jako druga łazienka) oraz dwa pokoje. Do lokalu przynależą dwa ogródki z obu stron budynku. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe w hali, w budynku jest winda.

LOKALIZACJA
Rewelacyjnie zlokalizowana nieruchomość w dzielnicy Siedlce, przy ulicy Malczewskiego. Posiadająca również dojście od strony Kartuskiej. Bardzo łatwy i szybki dostęp do komunikacji – przystanki tramwajowy i autobusowy po sąsiedzku, umożliwiające rewelacyjne połączenie z głównymi dzielnicami Gdańska. Spacerując w około 10 minut dotrzemy do Gdańska Głównego i Starego Miasta. Bezpośrednim sąsiedztwie sądy oraz Szpitale podobnie jak w pełni rozwinięta infrastruktura usługowa-handlowa. Wygodny i szybki dostęp do obwodnicy trójmiejskiej.

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania!
Opiekun oferty Rafał Milan
Numer oferty: PH604343

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Rafał Milan

 • Aktywne oferty: 61
 • Gwarancja sprzedaży: 125
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2019)

Liczba Klientów:

+13 tys.

Liczba transakcji:

+1,3 tys.

Odbytych spotkań:

+1,5 tys.

Nasi doradcy:

+50

Udzielone kredyty:

130 mln

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem