• Numer oferty PH243917
 • Liczba wyświetleń 105
Udostępnij

1 500 zł / miesięcznie

Gdańsk, Nowy Port, Wyzwolenia

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Nowy Port
 • Ulica Wyzwolenia
 • Rodzaj zabudowy Kamienica
 • Piętro 2/4
 • Piwnica
Umów prezentację WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1955
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Powierzchnia całkowita 39.28 m²

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

– słoneczna południowa ekspozycja okien
– świetna lokalizacja- bardzo dobrze skomunikowana okolica
– pełna infrastruktura handlowo- usługowa w sąsiedztwie
– dostępność od zaraz

LOKALIZACJA:

Nieruchomość znajduje się przy ul. Wyzwolenia w Nowym Porcie. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z całym Trójmiastem: środki transportu miejskiego zapewniają komfortowe i szybkie połączenie z pozostałą częścią miasta. Dodatkowo osoby zmotoryzowane dzięki Tunelowi pod Martwą Wisłą mogą łatwo i szybko dostać się do obwodnicy południowej oraz autostrady. Bliskość do plaży w Brzeźnie oraz terenów rekreacyjnych sprawia, że jest to idealna oferta dla ludzi ceniących sobie relaks na świeżym powietrzu oraz aktywny wypoczynek. W okolicy znajdują się również restauracje, apteka,przedszkole, szkoła, stadion, place zabaw czy boiska. Idealna lokalizacja dla osób z dziećmi lub osób lubiących aktywność fizyczną.

NIERUCHOMOŚĆ:

Mieszkanie o powierzchni 39,28 m2 mieści się na drugim piętrze. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem.
Lokal składa się z :
-dwóch przestronnych pokoi ,
-osobnej kuchni,
-funkcjonalnej łazienki wyposażonej w wannę,
-przedpokoju.
Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym. 
Do mieszkania przynależy piwnica.
Ogólnodostępny parking przed budynkiem.

Opłaty:

Czynsz dla Wynajmujących 1500 zł + czynsz ok. 500 zł + prąd i internet
Wysokość kaucji: 2000 zł.
Wynajem minimum na 12 miesięcy.

Zapraszam na prezentacje!
Marcin Pietkiewicz

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Marcin Pietkiewicz

 • Aktywne oferty: 45
 • Gwarancja sprzedaży: 94
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2019)

Liczba Klientów:

+13 tys.

Liczba transakcji:

+1,3 tys.

Odbytych spotkań:

+1,5 tys.

Nasi doradcy:

+50

Udzielone kredyty:

130 mln

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem