• Numer oferty PH284805
 • Liczba wyświetleń 82
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 67 dni

1 800 zł / miesięcznie

Gdańsk, Morena, Powstania Kościuszkowskiego

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Morena
 • Ulica Powstania Kościuszkowskiego
 • Piętro 2/4
 • Pokoje 2
 • Balkon/taras
 • Piwnica
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 1980
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Powierzchnia całkowita 48.7 m²

Opis nieruchomości

OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

– dobry dojazd do uczelni,
– świetna komunikacja z całym Gdańskiem,
– pełna infrastruktura handlowo-usługowa,
– otulina lasów,
– dwa oddzielne pokoje.

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji Gdańsk Morena, ul. Powstania Kościuszkowskiego. Na powierzchnię mieszkania 48,7 m2 składa się pokój 19,2 m2 z wyjściem na przestronny balkon, pokój 10,2 m2, kuchnia 6,1 m2, łazienka 3,1 m2 i przedpokój. Lokal mieści się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Południowo-wschodnia ekspozycja okienna zapewnia wnętrzom bardzo dużą ilość światła przez cały dzień. Do lokalu przynależy piwnica ok. 5 m2. Miesięczny czynsz wynosi 375 zł.
Mieszkanie znajduje się w świetnej, otoczonej pełną infrastrukturą lokalizacji, w sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej ok. 15 minut. W okolicy w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa (Carrefour, Biedronka, Lidl), dzięki czemu dzielnica jest bardzo niezależna, co gwarantuje mieszkańcom duży komfort, wygodę i oszczędność czasu. W pobliżu mieszczą się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz kolei metropolitalnej: połączenia m.in. z Wrzeszczem, Śródmieściem, Ujeściskiem oraz Chełmem. Korzystny dojazd do obwodnicy. Ponadto szkoła, przedszkole, przychodnia, apteki, banki oraz restauracje. Wokół budynku dużo miejsc do zabaw dla dzieci i rozrywki dla młodzieży: place zabaw, boiska, basen. W pobliżu nieruchomości znajdują się również tereny zielone, umożliwiające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.
Kaucja: jednomiesięczny czynsz.

Zapraszam na prezentacje!
Marcin Pietkiewicz
nr oferty: PH284805

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Marcin Pietkiewicz

 • Aktywne oferty: 45
 • Gwarancja sprzedaży: 94
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Podobne oferty

Pepper House w liczbach (dane za rok 2019)

Liczba Klientów:

+13 tys.

Liczba transakcji:

+1,3 tys.

Odbytych spotkań:

+1,5 tys.

Nasi doradcy:

+50

Udzielone kredyty:

130 mln

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.


Notice: Undefined property: stdClass::$ID in /home/users/pepperserwer/public_html/wp-includes/class-wp-user.php on line 172
Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem