• Numer oferty PH828294
 • Liczba wyświetleń 1489
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 20 dni

1 900 zł / miesięcznie

Gdańsk, Morena, Ignacego Matuszewskiego

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Morena
 • Ulica Ignacego Matuszewskiego
 • Rodzaj zabudowy Blok mieszkalny
 • Piętro 2/3
 • Balkon/taras
 • Garaż/miejsce parkingowe
 • Winda
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2019
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Powierzchnia całkowita 48 m²

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !

Atuty nieruchomości:
– Mieszkanie gotowe do zamieszkania
– Jasna słoneczna ekspozycja
– Miejsce postojowe w hali garażowej
– Kameralne osiedle
– Siłownia dla mieszkańców
– Cichobieżna winda
– Doskonała lokalizacja

Nieruchomość:
Komfortowe i dotąd niezamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w budynku z 2019 roku na osiedlu Ambiente.
Lokal jest ustawny i funkcjonalny o jasnej dwustronnej ekspozycji, kompleksowo wyposażony w sprzęt AGD (lodówka/zamrażarka, piekarnik z płytą grzewczą, okap, zmywarka, pralka).

W skład nieruchomości wchodzi:
– Salon z aneksem kuchennym,
– Sypialnia
– Korytarz

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w hali garażowej. Opłata dodatkowa za miejsce w hali wynosi 200 zł miesięcznie.

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą, na osiedlu zamkniętym. Do dyspozycji mieszkańców siłownia w budynku.

Lokalizacja:
Budynek znajduje się w kameralnej i spokojnej okolicy przy ul. Matuszewskiego w otoczeniu lasów. Nieopodal przystanek autobusowy, szkoła oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

3km do Politechniki Gdańskiej,
3,6km do Uniwersytetu Medycznego,
5,7km do Olivia Business Center,
7km do Gdańska Starego Miasta.

Opłaty:
Czynsz ok. 350 zł przez cały rok (w tym ogrzewanie, woda, sprzątanie części wspólnych, fundusz remontowy) dodatkowo prąd i inne media (tv, internet).

Zapraszam na prezentację! Aleksander Grześków
PH828294

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Aleksander Grześków

 • Aktywne oferty: 2
 • Gwarancja sprzedaży: 291

  Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2021)

  Liczba Klientów:

  18 227

  Sprzedanych nieruchomości za:

  360 mln. zł

  Odbytych spotkań:

  11 325

  Nasi doradcy:

  65

  Kwota udzielonych kredytów:

  218 mln. zł

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

  Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem