• Numer oferty PH485976
 • Liczba wyświetleń 149
Udostępnij

Opis nieruchomości

 HOT OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– Wejście bezpośrednio od chodnika,
– Duże otwierane okna,
– Klimatyzacja,
– Nowoczesny budynek,
– Blisko przystanek autobusowy,
– Do dyspozycji najemców naziemne miejsca parkingowe.

LOKALIZACJA:
Lokal handlowo- usługowy usytuowany w północno – wschodniej części Gdańska.
Lokal wykończony jest w wysokim standardzie, znaczne przeszklenia i optymalny dostęp światła dziennego, zapewniają komfortowe warunki pracy. Do dyspozycji najemców naziemne miejsca parkingowe. Lokal znajduję się w kompleksie biurowców Flex Gdańsk BCL położonych na terenie dzielnicy Przeróbka, blisko Portu Północnego. W okolicy znajduje się stocznia i firmy usługowo – produkcyjne. Bardzo szybki dojazd do ścisłego centrum pozwala na pełne korzystanie z Gdańskiej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej i hotelowej. Lokalizacja umożliwia sprawne przemieszczanie się po mieście i regionie, zarówno komunikacją miejską (bezpośredniej okolicy znajduje się 6 przystanków autobusowych, m.in. Przejazd Kolejowy 02, Przejazd Kolejowy 01, Przetoczna 01, Przetoczna 02, Siennicka 01, Siennicka 02) jak i własnym środkiem transportu. Dojazd samochodem do Portu Lotniczego Gdańsk zajmuje ok. 25 minut, do dworca kolejowego Gdańsk Główny – nieco ponad 10 minut. Znajdująca się w pobliżu obwodnica trójmiasta zapewnia doskonałe połączenie z drogą S7 i autostradą A1.

CHARAKTERYSTYKA:
Do wynajęcia lokal handlowo – usługowy zaadaptowany na pomieszczenie biurowe.
Zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku z 2020 roku o łącznej powierzchni 117 m2.
W lokalu znajduję się otwarty open space, kuchnia, toaleta a także hol.

Kwota najmu 6400 zł + dodatkowo opłaty eksploatacyjne.

Zapraszam na prezentację!
Nr oferty: PH485976
Agnieszka Brodek!

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Agnieszka Brodek

 • Aktywne oferty: 21

  Administratorem danych jest Pepper House Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 12/U6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investment sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

  * oznacza pola wymagane

  Pepper House w liczbach (dane za rok 2022)

  Liczba Klientów:

  18 227

  Sprzedanych nieruchomości za:

  360 mln zł

  Odbytych spotkań:

  11 325

  Nasi doradcy:

  65

  Kwota udzielonych kredytów:

  218 mln zł

  Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia i okolic.

  Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem