• Numer oferty PH695628
 • Liczba wyświetleń 235
Udostępnij

Nieruchomość sprzedana w 224 dni

1 600 zł / miesięcznie

Gdańsk, Chełm, Wawelska

Mieszkanie do wynajęcia

 • Miejscowość Gdańsk
 • Dzielnica Chełm
 • Ulica Wawelska
 • Piętro 5/6
 • Pokoje 2
WięcejMniej
Opis
 • Rodzaj budynku Mieszkanie
 • Rok budowy 2007
Pomieszczenia
 • Liczba pokoi 2
 • Powierzchnia całkowita 48 m²

Opis nieruchomości

Prezentujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe położone na piątym z pięciu pięter w bloku przy ul. Wawelskiej w rewelacyjnie zlokalizowanej dzielnicy Gdańsk Chełm.

Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz balkonu, sypialni i łazienki z prysznicem. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. W kuchni znajduje się zmywarka kuchenka oraz lodówka.
W budynku winda cichobieżna, rowerownia oraz podjazd dla niepełnosprawnych.

Kaucja zwrotna  w wysokości 2000zł. Opłaty kształtują się na poziomie 400zł/mc plus prąd oraz TV i internet.

Dostępne od zaraz, wynajem na długi termin. 

Zapraszam na prezentację.
kontakt Katarzyna Lorek
nr oferty PH695628

RozwińZwiń

Lokalizacja nieruchomości

Mapa

Masz pytania? Skontaktuj się

Katarzyna Lorek

 • Aktywne oferty: 40
 • Gwarancja sprzedaży: 25
Przejdź do profilu

Administratorem danych jest Real Estate Investment sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-280) Szymanowskiego 2/6. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez Real Estate Investmenti sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@pepperhouse.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.pepperhouse.pl/RODO

* oznacza pola wymagane

Pepper House w liczbach (dane za rok 2018)

Liczba Klientów:

13 222

Ilość transakcji:

1 120

Odbytych spotkań:

1300

Nasi doradcy:

50

Nasze oddziały:

2

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem