• Numer oferty PH208529
  • Liczba wyświetleń 42
Udostępnij

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

-bardzo cicha i spokojna okolica
-5 minut autem do obwodnicy
-przynależność piwnicy
-miejsce parkingowe w hali garażowej w cenie
-dwustronna ekspozycja
-pełna infrastruktura handlowo-usługowa
-szybki termin wydania

Mieszkanie o powierzchni 56,85 m2 w którego skład wchodzi przestronny salon, z którego możemy wejść na przestronny balkon, sypialnia, łazienka oraz przedpokój z obszerną szafą w zabudowie. W pokojach na podłodze panele, natomiast podłoga w łazience, kuchni oraz przedpokoju pokryta jest kaflami. Mieszkanie posiada dwustronną ekspozycję okienną, dzięki czemu jest jasne i słoneczne przez cały dzień.

Ogromnymi wartościami dodanymi jest przynależność komórki lokatorskiej oraz miejsca parkingowego w hali garażowej w cenie 25.000 zł, którego zakup jest obligatoryjny. 

Mieszkanie znajduje się na osiedlu Nowy Horyzont w Gdańsku Borkowie, przy ulicy Współczesnej, tuż za granicą gdańskiej dzielnicy Łostowice. Okolicę tę charakteryzuje cisza i spokój. Niedalekie sąsiedztwo Lasów Otomińskich zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Usytuowanie osiedla pozwala też na szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta, obwodnicy Południowej czy autostrady, a dzięki rozbudowanej w ostatnich latach na terenie Gdańska Południe infrastrukturze drogowej (aleja Havla) – także do centrum miasta.
Osiedle posiada bogate zaplecze handlowo-usługowe. Sklepy oraz punkty usługowe zlokalizowane są na parterach budynków. Do dyspozycji mieszkańców są m. in. supermarkety spożywczy (Żabka, Stokrotka), przychodnia, apteka, centrum rekreacji (fitness), niepubliczne przedszkole z placem zabaw dla dzieci, korty tenisowe, squash centrum oraz restauracje. Planowana jest również przy osiedlu budowa szkoły. W najbliższej okolicy znajdziemy linie autobusowe 113, 213 oraz linie nocne.

Zapraszam na prezentację!
Numer oferty: PH208529
Denis Kurkowski

RozwińZwiń

Kalkulator kredytowy

Skontaktuj się z Doradcą kredytowym

* oznacza pola wymagane

Masz pytania? Skontaktuj się

* oznacza pola wymagane

Podobne oferty

Pepper House w liczbach (dane za rok 2017)

Liczba Klientów:

11 400

Ilość transakcji:

1 000

Odbytych spotkań:

12 000

Nasi doradcy:

50

Nasze oddziały:

2

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Ta witryna wykorzystuje Cookies czy rozumiesz, że jest to ok? Rozumiem