Pepperhouse
Doradca ds. obrotu nieruchomościami
Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów.

oczekujemy:

- min. rocznego doświadczenia w sprzedaży, najlepiej w biurze nieruchomości
- perfekcyjnej znajomości rynku nieruchomości w Trójmieście
- wykształcenia wyższego
- wysokich zdolności interpersonalnych
- bardzo dobrej organizacji czasu pracy i wysokiej motywacji do pracy
- umiejętności pracy w grupie i pod presją wyników
- umiejętności radzenia sobie ze stresem i samodzielności
- prawa jazdy kat. B

obowiązki:

- kompleksowa obsługa Klientów kupujących i sprzedających nieruchomość
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami

oferujemy:

- ponadprzeciętne zarobki
- dogodną lokalizację biura (budynek Quattro Towers w Gdańsku-Wrzeszczu)
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy, aparat fotograficzny)
- szerokie możliwości awansu w związku z planami nowych placówek
- profesjonalne szkolenia zawodowe
- samochody służbowe dla wyróżniających się Doradców
- ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole.

ZAŁĄCZONE PLIKI:
Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB
Rodzaje plików: doc, pdf, docx, rtf, txt, odt