Pepperhouse
Jakie to proste!
KUP z Pepper House, krok po kroku

Nasze atuty Twoje korzyści

Skuteczność

Jesteś dla nas najważniejszy

Tylko jeden dedykowany Doradca zajmuje się procesem kupna wymarzonej nieruchomości od A do Z. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak sprawdzić stan prawny? Nie masz czasu na przeglądanie setek ofert? Nie martw się. My zadbamy o wszystko. Znajdziemy atrakcyjną nieruchomość, sprawdzimy jej stan prawny i wynegocjujemy korzystną dla Ciebie cenę, a najlepsi Doradcy finansowi pomogą w uzyskaniu kredytu.

Korzystamy ze specjalistycznego systemu informatycznego

Dzięki niemu mamy dostęp do baz danych wszystkich wiodących biur nieruchomości w Trójmieście. Współpracując z nami - współpracujesz z ponad 300 biurami z całego Trójmiasta, dzięki czemu masz pewność, że znajdziemy dla Ciebie ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Oferty z rynku pierwotnego i wtórnego

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania. Kamienica na Starówce? Apartament w nowym budownictwie? Lokal usługowy w centrum miasta, a może działka budowlana? Szeroki zakres naszej oferty i umiejętność wyszukiwania rynkowych okazji sprawi, że z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie.

Dajemy wiĘcej

Możesz na nas liczyć w każdym momencie zakupu

Zapewniamy profesjonalną analizę stanu prawnego nieruchomości przez naszą doświadczoną kadrę Doradców ds. nieruchomości. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące umowy lub swojej sytuacji prawno-podatkowej, możesz skorzystać z obsługi prawnej Kancelarii Koprowski Gąsior Gierzyńska & Partnerzy sc. To my pokryjemy koszty.


Oferujemy pomoc architekta i ekipy remontowej

Specjaliści pomogą Ci w aranżacji mieszkań kupionych za naszym pośrednictwem. Dzięki dobremu projektowi masz pewność, że Twoje mieszkanie będzie piękne, estetyczne i funkcjonalne, a współpracując z poleconą ekipą zaoszczędzisz czas i nerwy.

Operat szacunkowy nieruchomości

Na Twoje życzenie w promocyjnej cenie zlecimy wykonanie wyceny, dzięki czemu szybciej i sprawniej uzyskasz kredyt hipoteczny.

Pomożemy w przeprowadzce i odbiorze

Jeśli zechcesz, zorganizujemy firmę transportową, która przewiezie rzeczy w nowe miejsce szybko i tanio. A jeśli kupujesz wraz z nami mieszkanie na rynku pierwotnym, gwarantujemy bezpłatne wsparcie inżyniera podczas odbioru mieszkania. Możesz być pewny, że wyłapiemy każdą usterkę i niedociągnięcie!

BezpieczeŃstwo

Czemu powinieneś zaufać właśnie nam?

Masz pewność, że zostawiasz swoje sprawy w dobrych rękach. Gwarantuje to nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w największych biurach nieruchomości w Polsce, a także świeżość i nowe spojrzenie na rynek nieruchomości w Trójmieście. Zweryfikujemy stan prawny nieruchomości, a jeśli cokolwiek będzie budzić nasze wątpliwości, pomożemy w jego uregulowaniu. Przygotujemy projekt aktu notarialnego zakupu, naniesiemy w nim indywidualne zapisy, a nasz dedykowany Doradca sporządzi protokół zdawczo-odbiorczy i dopilnuje jego rzetelnego wypełnienia podczas wydania nieruchomości.

Objęcie polisą OC w PZU

Nasza usługa w postaci pośrednictwa objęta jest polisą ubezpieczeniową, dzięki czemu możesz spać spokojnie. Wszystkie transakcje wykonywane przy naszym pośrednictwie, nadzorowane są przez licencjonowanego Pośrednika w obrocie nieruchomościami (nr lic 6884), który swoją wiedzę potwierdził egzaminem państwowym.

OszczĘdzasz

Kompleksowa obsługa w zakresie pozyskania kredytu hipotecznego

Zakup wymarzonego mieszkania przy współpracy z najlepszymi Doradcami finansowymi sprawia, że proces finansowania zakupu jest uproszczony i skrócony, a Ty oszczędzasz czas i pieniądze. Zadbamy o to, żeby dopasować Tobie najkorzystniejszą ofertę kredytu.

Licytacje komornicze

Uczestniczymy w nich albo reprezentujemy tam Ciebie. Odbywają się one na podstawie indywidualnie ustalonych parametrów - to oferta, która pozwoli Ci na zakup nieruchomości już od 66% jej wartości! Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących inwestować w nieruchomości.

Chcesz więcej? Damy Ci promocyjną stawkę taksy notarialnej, dzięki której obniżymy koszty umowy zakupu mieszkania u notariusza. Od wielu lat współpracujemy z doświadczonymi notariuszami, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na fachową obsługę i znaczące zniżki.

Znajdź Ofertę
Hot Oferty
Design: AVOCADO.pl — Marketing & Reklama